Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti azt is bejelölitek a...

Ti azt is bejelölitek a facebookon akit látásból ismertek vagy csak azt akivel élőben is beszéltél már?

Figyelt kérdés
Online barátkozáshoz tanácsot kérek!!Pontosabban ti a személyes kapcsik ápolására használjátok vagy csak úgy bejelöltök akárkit?Mit csináltok ha úgy látjátok nem akar beszélgetni veletek az ismerős többedszerre sem pedig kezdeményeztek?Kitörlitek vagy hagyjátok fent??
2012. nov. 7. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kb. 5 embert jelöltem be én, mindenki más engem jelölt. Nem szoktam ilyenekkel babrálni. Törölni még sosem töröltem senkit.
2012. nov. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én beszoktam jelölni azokat is akiket csak látásból ismerek. de pl olyant akit sehogy csak egy idegen más városból azt nem.
2012. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30 ismerősöm van, csak azokat jelölöm be akikkel jelenleg is tartom a kapcsolatot. Barátkozni nem facebookon szoktam, kapcsolatot ápolni sem, kb. húgommal meg anyámmal beszélek csak ott, ha valami fontos van, és ennyi.
2012. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Természetesen mindenki jelöl ismeretlent is, szépen nézne ki ha Dávid, a 10/B osztályát jelölné meg csak ismerősnek

Nálam úgy működik régi osztálytársak, és akikkel találkoztam mondjuk 1-5x azokat is megjelölöm ha jól kijöttünk

Emellett jó csajokat is szoktam jelölni, mert unalmas lenne a facebook, bikinis, bugyis lányok nélkül


Jah és akivel soha nem beszéltem de megjelöltem, azzal nem váltok egy deka szót se, esetleg ha megkérdi mirefel jelöltem

Törölni nem szoktam senkit, eleve úgy válogatom össze az embereket

20/F

2012. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem jelölök be olyat, akit nem ismerek. Barátom, ismerősöm van éppen elég, nem szorulok rá, hogy a neten haverkodjak. Az egy másik dolog, ha valamilyen téma kapcsán valakivel mégis elkezdek beszélgetni mondjuk egy fórumon, és így később privátban is felvesszük a kapcsolatot, akkor oké, hogy Facebookon is "ismerősök" leszünk, viszont az kimondottan idegesít, amikor valaki csak úgy bejelöl, anélkül, hogy egyetlen szót is váltottunk volna. Még olyanokat sem mindig jelölök vissza, akivel már azért egyszer-kétszer beszéltem, ettől még nem leszünk barátok.
2012. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az ismerősök azért ismerősök, mert ISMERED őket. Én nem jelölök be senkit (előfordul kivételes esetben hogy mégis, de csak ha sürgősen el akarom érni és máshol nem tudom), aki akar az majd bejelöl. Az ismeretleneket sosem jelölöm vissza. Ha nem akar velem beszélni, nem erőltetem. Miért törölném ki emiatt? Attól még az ismerősöm és nem zavar ha ott van.
2012. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én csak olyat, akit ismerek, de ebben benne vannak a netes ismerősök is. Bár többnyire nem én jelölök senkit, engem jelölnek.
2012. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak akivel ténylegesen beszélek, beszéltem, többször is és jól kijöttünk. A többi nem érdekel. Én a facebookon nem fogok haverkodni, ha élőben nem ment, nevetséges dolog sztem.
2012. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem jelölök senkit, volt valaki aki törölt és utána döntöttem úgy, hogy nem jelölök döntse el mindenki akar-e az ismerősöm lenni vagy sem. Viszont sok embert törlök, tiltok ilyen olyan okok miatt. Kb 160 ismerősöm lehet (folyamatosan csökken) ebből napi szinten beszélek 1-el. Lájkolni senki sem szokott, minek is vannak ismerőseim ha semmit nem csinálnak csak vannak? Azért én szoktam lájkolni, irni köszöntőket, de nem kapok visszafelé semmit se szülinapi köszöntést se egy nyamvadt lájkot akármit csinálok! Teljesen felesleges az egész facebook szerintem ilyen ismerősökkel akik teljesen közömbösek... Erősen gondolkodom, hogy törlöm is magam.
2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szóval én kitörlöm ennél kevesebbért is, ha nem akarna velem beszélni ahogy írod akkor meg pláne!! Egy percig se gondolkodnék, én le is szoktam tiltani őket nemcsak kitörölöm nálam ez főbenjáró bűn. Aki volt kollégám volt és már válaszolt, pedig előtte jóban voltunk attól is szó nélkül megszabadultam.
2012. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!