Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan találhatok magamhoz...

Hogyan találhatok magamhoz hasonló felfogású embereket?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a saját korosztályomban illetve a jelenlegi környezetemben nem találok olyan embereket akik megértenének. Úgy érzem a mai 18 év körüliek nagyon felszínesek és komolytalanok. Persze vannak barátaim és tele vagyok haverokkal, de ténylegesen nem találok olyan embereket akikkel tudnék mélyebben beszélgetni akár lelki dolgokról, vagy világnézetről, vallásról, öntudatról, pszichológiáról vagy bármiről.. Hogyan találhatnék erre "megoldást"? Hol kéne ismerkednem?
2012. nov. 7. 17:46
 1/1 anonim válasza:
hol laksz, hány éves vagy :) én komoly vagyok,úgy érzem ha lenne kedved ismerkedni írj :)
2012. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!