Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Segítség! Legjobb haverommal...

Segítség! Legjobb haverommal van gond, ki akar menni 1 évre tanulni, de akkor egyedül maradok, adtok tanácsot?

Figyelt kérdés
Szóval, igazából az osztályban (8.-osok vagyunk) vele vagyok jóba a legjobban és ha elmenne 1 évre ki Londonba tanulni, teljesen egyedül maradnék! Tudom, hogy nagyon gonoszság, de meg akarom akadályozni, hogy elmenjen. Jó lenne pár tanács, hogy hogyan akadályozhatnám meg, hogy kimenjen, de NE tudjon róla! Előre is köszi!:)

2012. nov. 12. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenre nincsenek praktikák, ez a való élet, nem egy film. Ne hátráltasd, ne legyél önző. Egy ember miatt hülye lenne elszalasztani egy ilyen lehetőség. Pláne egy olyasvalaki miatt, aki csak magára tud gondolni. Inkább kezd el azon gondolkozni, hogyan szerezhetnél még több barátot, bár e pár sorod alapján én sem kedvelnélek..
2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de nem lennék a barátod.
2012. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez most ugye csak vicc?! Ha nem ,akkor nagy gondok vannak nalad, hisz ennyire onzo nem lehet valaki.Remelem senki nem fog ebben hasznalhato tanacsot adni, de szerintem ebbe neked amugy se sok beleszolasod lehet.Inkabb orulj vele a sikereinek.Csak nem irigy is vagy? Szerintem neked nem baratokra van szukseg , hanem nemi onismeretre!
2012. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!