Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest mely részein legmagas...

Budapest mely részein legmagasabb a romák aránya?

Figyelt kérdés
Nem is kerületekre lennék kíváncsi, annyit bárki be tud nyögni hogy nyolc. Inkább konkrét tapasztalatokra, kerületek kisebb, konkrét részeire. Hivatalos, tudományos statisztika is érdekelne, bár nem lepődnék meg ha nem készült volna ilyen az utóbbi 60-70 évben.

2012. nov. 13. 20:12
 1/1 anonim válasza:
Én Pesterzsébeten lakom (XX ker) És itt az elmúlt években nagyon elszaporodtak. Szinte nem tudok olyan utcát mondani, ahol ne élne egy-két család. Rengetegen vannak és nem is csoportosulva, hanem szétszóródva... Csepelen is vannak, de ott legalább klikkesedve pl: Cservenka lakótelep, Magyar utca, Csepel művek környéke cigánytanya, de Királyerdő tiszta, ott szinte csak magyarok laknak. Kispest hasonló Csepelhez, ott is van tiszta rész, mint pl Wekerle-telep. Soroksár szintén vegyes, de ott is akad bőven belőlük. Én ezeket a részeket ismerem saját tapasztalatból. Azt tudom, hogy Pesterzsébetről menekülnék, mert a mindennapjaimat keserítik meg...
2013. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!