Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki tényleg (! ) hisz a...

Aki tényleg (! ) hisz a december 21. -i világvégében, az mit gondol, mi fog történni?

Figyelt kérdés
Most csak a hívők válaszára vagyok kíváncsi, humoristák kerüljék a kérdésemet!

2012. nov. 13. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De figyeljmár. Nemrég lettünk kész a 2013-as MÁV menetrenddel. Már vannak szerelvényfordulók és technológiák is.

Ugye te sem hiszed el, hogy feleslegesen dolgoztunk?? :)

2012. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
29%
Hiszek, de nem azt, hogy világvége lesz. Én úgy gondolom, ez fordulópont az emberiségnek, hogy valami nagyon meg fog változni. De szó nincs arról, hogy elpusztul a Föld.:)))
2012. nov. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Előző! És mi a fészkes fenétől változna meg minden? A téli napfordulótól? Az minden évben ugyanekkor van!
2012. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
48%
Igen, lesz változás, egy napra behülyül az emberiség egy része, akik meg vannak győződve arról hogy lesz valami...hogy mi, azt igazából ők se tudják, mert csak én hallottam vagy 18féle változatról. Kicsit tartok is tőle, mert attól függetlenül, hogy szerintem a napfordulón kívül nem lesz semmi, az ostoba emberek tesznek róla, hogy felfordulás legyen
2012. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Meglátjuk. Aztán megvitatjuk! :)
2012. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

"Most csak a hívők válaszára vagyok kíváncsi, humoristák kerüljék a kérdésemet!"


Továbbá kerüljék a kérdések feltevését is!

2012. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi lesz,de remélem hogy történni fog valami, mert ez a világ így élhetetlen.

Másrészt a két hónapos élelmet szerintem mindenki tegyen félre aki megteheti, mert jobb félni mind megijedni.

Nagymamáink sem hagyták télire üresen a spájzot, ők is megpróbálták mindig alaposan feltölteni.

2012. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

Noss én nem hiszek benne. Viszont aut hallottam, hogy a téli napfordulóval úgy fognak beállni a bolygók, hogy megszűnik az elekktro mágnesesség.

Magyarországon és sok más helyen, kevés az öko módszerrel termelt áram. (Szélturbinák, napelemek stb....) Ha nem lesz elektro mágnesesség, valami kell helyette. Öko áram fejlesztőkkel pótolni mindenhol hosszú idő és marha sok pénz. Ez idő alatt arany árnál is drágább lesz a benzin és a gázolaj.

Na meg elég csak elképzelni, ha áramszünet miatt nem működnek majd a riasztók.......


Én ezt a teóriát hallottam. Nem tudom, nem nagyon hiszem. De nemsokára úgy is megtudjuk. Kíváncsian várom. De azért tervezek 2013-ra. ;-)

2012. nov. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

"Viszont aut hallottam, hogy a téli napfordulóval úgy fognak beállni a bolygók, hogy megszűnik az elekktro mágnesesség."


Mi a fészkes fene köze van a bolygók állásának a földi elektromágnesességhez??? Elárulom: Semmi. Ti hová jártatok iskola helyett, te jó ég!?

2012. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy hívő nem hisz ebben. Ha egyszer az van leírva, hogy Isten nem közli senkivel a világvége dátumát, akkor a majákkal sem fogja.
2012. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!