Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Terhes vagyok. A férjem...

Terhes vagyok. A férjem akarja a babát, én nem. Túlélheti ezt a házasságunk? Hogy lehet kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 20:18
1 2
 1/16 anonim válasza:
84%
Ezt már a házasság előtt is tudtátok, hogy ő szeretne babát, te meg nem. Szerintem már akkor kellett volna döntenetek. Ez így megmérgezi a kapcsolatot akárhogy is döntötök. Ha egy anya nem várja a csöppséget, akkor az nagyon rossz. Bár megváltozhat majd a véleményed ahogy cseperedik a pocakodban, ahogy érzed majd mozogni és amikor a kezedben tartod, de mi a biztosíték arra, hogy így fogsz érezni? Ha nem akkor csak egy rossz anya leszel a sok közül, azt meg nem akarhatjátok.
2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Megszülöd, elváltok, az apja felneveli. De mire megszülöd, megszereted, és együtt nevelitek fel, boldogságban. Ámen.
2012. nov. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszumot? Hogy gondolod? Egy gyereket vagy megszülsz, vagy nem.
2012. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Adj egy esélyt annak a gyereknek.


Bárhogy is alakulnak a dolgok, soha nem szabad azt érezned, hogy ő felesleges. Iszonyatosan meg tudja keseríteni az ember életét az, ha tudja és érzi, hogy őt nem szeretik. Hidd el, a gyerekek, pedig tudják.


Amúgy való igaz, hogy ezt az egészet a házasság előtt kellett volna megbeszélni.

2012. nov. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, van is már egy lányunk.

A férjem semmiben nem segít, ezért nem szeretnék több gyereket.

2012. nov. 14. 20:39
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez az oka, akkor ha annyira akarja, ajánld fel neki, hogy ok, de menjen ő GYEDre... Ha nem tetszik neki a dolog, akkor kérdezd meg, tulajdonképpen miért szeretné...
2012. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet kompromisszumot kötni, hogy leültök beszélgetni a dologról és valamelyikőtök meggyőzi a másikat. Itt más kompromisszum nem nagyon van, mint vagy megtartani, vagy nem. Örökbeadni gondolom nem akarnátok. Azt, hogy túlélheti e ezt a házasságotok mégis honnan kéne tudnunk? Te tudod, hogy milyen a kapcsolat kettőtök között, bár ha a férjed és te nem akarod a közös gyereketeket, akkor nem lehet túl jó.
2012. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Mi az, hogy "adj egy esélyt a gyereknek"?


Aztán ha mégse kell, akkor mit csináljon vele?

2012. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
7es vagyok: most olvasom, hogy mi a gond. Próbálj meg vele beszélni, mondd el, hogy mi a gondod, hogy te nem csak magadnak szeretnél gyereket szülni, hanem kettőtöknek és ha nem látja be, hogy igazad van, akkor dönts, ahogy jónak látod!
2012. nov. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%

Most már mindegy!

Terhes vagy, meg kell szülnöd.

Milyen kompromisszumot akarsz kötni?

2012. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!