Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Masfel ev alatt teljesen...

Masfel ev alatt teljesen leepult a kommunikacos keszsegem. Hogyan tudom feljavitani Januar elejeig?

Figyelt kérdés

Ket eve iskolavalasztas elott alltam. Megjeloltem a mostani sulimat, elso helyen, fel is vettek. Nagyon rossz dontes volt. Altalanosban semmilyen problemam nem volt, nagyon jo volt a kozosseg. Most muszaki szakkozepbe jarok, az osztaly tele van idegesito, retardalt hulyegyerekekkel. Termeszetesen vannak normalisabbak is...

Osztalytarsaim bunkosagat nem akartam atvenni, ezert kikozositettem oket. Igen, senkit nem engedtem magamhoz kozel, senkivel nem beszelgettem. Altalanos iskolai haverokkal tartottuk a kapcsolatot, kesobb ez megszakadt. Durvan 1 ev 3 honapot baratok, ismerosok nelkul eltem. Senki nem volt es most sincs, akivel ki lehetne mozdulni. Tanulmanyi eredmenyem jo. Elhataroztam, hogy ez igy nem mehet tovabb, atmegyek egy gimibe. Kivalasztottam a sulit, megneztem, nagyon szimpatikus. Tehat megvan, hogy hova megyek. Jelenleg az a celom, hogy felevkor atvegyenek, mindent megteszek ezert. Ez a napokban volt, elhataroztam, hogy mit valtoztatok magamon... Ez eddig nagyon jol megy. De! 1 ev 3 honapig senkivel nem beszelgettem, szuleimen kivul. Veluk is csak annyit, hogy mi volt a suliba... Teljesen leepult a kommunikaciom. Nem, nem bunko lettem, hanem problemat okoz a masik emberrel/emberekkel torteno beszelgetes. Talan onbizalomam lett nulla, de nem hiszem, nem felek a beszelgetestol. Regen nem volt semmi, ilyen problemam. Van olyan, hogy elkezdek valamit mondani, ami a vegere tok ertelmetlen lesz. Ha pl. valami komoly dologrol van szo akkor atporgetem a fejemben, hogy hogyan is lesz ez ertelmes. Ekkor semmi gond nincs. Szokincsem megvan, olvasok, filmeket nezek... Problemt okoz az emberekkel valo kommunikacio. Hogyan tegyem ezt rendbe januar elejeig? Az uj suliba ugy akarok menni, hogy nincsen ez a dolog...



2012. nov. 18. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfeljtettem irni. Ha pl. chaten vagyok vagy levelet, fogalmazast irok akkor az teljesen ertheto. A fenti szoveggel sem erthetetlen szerintem...
2012. nov. 18. 14:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Logopédus tud segíteni a beszéded fejlesztésében.
2012. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a kiejtessel van gondom.
2012. nov. 18. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!