Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Interneten barátokra lelni?

Interneten barátokra lelni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és hiányolom a barátkeresős oldalakat. Tudom,hogy néhány társkereső oldalon van olyan opció, hogy be lehet állítani, hogy csak barátokat keresek, de az nem hatásos. Vannak pozitív tapasztalataitok? Hol próbálkozzak? Egyszerűen úgy alakult az életem, hogy most nincsenek barátaim és élőben nem tudom, hogy próbálkozhatnék, szerintem dilisnek néznének, ha odasétálnék valakihez,hogy "szia, legyünk barátok" :)
2012. nov. 19. 08:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen kezdtem el az interneten barátkozni. Megismertek egy lányt aki tőlem 120 km-re lakik, de azóta is a legjobb barátnőm és minden nap beszélünk :D

Amúgy hova valósi vagy? Ha gondolod írj nekem privit :)


20/L

2012. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet például itt is, csak kell hozzá egy jó adag szerencse is, hogy ne egy idiótát vagy valami perverz gyökeret fogj ki...

Nekem is van olyan jóbarátom, akit évekkel ezelőtt az interneten ismertem meg. :)

Írj egy privit, ha gondolod ;)

22/f

2012. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szió :D..ha Bp-i vagy, ide is privizhetsz..persze, ha az infantilis beállítottságom nem zavar..én ugyanis most ettől kímélem a barátaimat...így nyitott vagyok új barátságokra...:)
2012. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jaa, s 22L
2012. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Iskola, munkahely, tömegközlekedés, tipikus helyek ahol vásárolsz, bármilyen közösség (pl. társastánc, vallási, bármi)?


Lehet a neten is, de annak is valami közös szokott az alapja lenni - szerintem mondjuk az az igazi ha személyesen is ismeri az ember a másikat és néha-néha találkoznak is.

2012. nov. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Én Nógrád megyei vagyok és 20 éves fiú.

Ha messze tőlem, az még nem azt jelenti, hogy neten ne tarthatnánk kapcsolatot, hétköznap mindig ráérek és hétvégén is néha :))

2012. nov. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok és szombathelyi..ha gondolod írj:D /F
2012. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az internet ehhez túl személytelen. Az anonimitás mögé lehet bújni és látszólag könnyebb ismerkedni, de a valódi kapcsolatok építéséhez pont ezt kell áttörni. Ha az életben nem mennél oda valakihez, csak neten mered megszólítani, akkor az olyan hamar el is úszik, mint ahogy összejött. A legnagyobb buktatója az egésznek hogy csak lassan derül ki, akár évekbe telik, mire rájössz hogy csak illúzió volt.
2012. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, én is hiányolok egy jó barátkereső oldalt.. Fogalmam sincs, hogyan lehet barátokra szert tenni miután már nem sulizol, és nem vesz körül annyi ember sem... Én például dolgozom, de a munkahelyemen mindenki 2x olyan idős mint én így ez a lehetőség is kizárva.

Én külföldi vagyok, de ha van kedved dumálhatunk. :) 22L

2012. nov. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!