Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik országban a legoptimist...

Melyik országban a legoptimistábbak, legkedvesebbek az emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az érdekelne, melyik országban tapasztalhatnék egy kicsivel több életkedvet? Tudom, hogy mindenütt vannak kedves és kevésbé kedves/pozitív hozzáállású emberek, de azért Magyarországról általánosan elmondható, hogy nem túl vidámak az itt élő emberek. Sírva vigad a magyar...


Tehát meg szeretnélek kérni titeket, hogy írjatok országok, esetleg várost! A legjobb az lenne, ha olyanok írnának, akik már éltek az adott helyen.


Köszönöm! :)


2012. nov. 20. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem túl vidámak itt az emberek?!

Olyan virágos jókedvem van hogy át szeretném ölelni az egész világot!!!!:)

Neked is küldök egy ölelést!:)


Amúgy szerintem az olaszok vagy a görögök, de amúgy fogalmam sincs. Abból gondolom, hogy ők mindig olyan nagy lagzikat csinálnak. De amúgy ez hülyeség, ne halgass

rám!! Csak azért mondtam hogy valami értelmeset is hallj tőlem!:D

Szép estéét!!!:)

2012. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A hollandok.Én köztük élek , ők szeretik a magyarokat egyébként.Amikor még Magyarországon laktam akkor hollandokkal szilvesztereztem Budapesten , nagyon jó fejek.

Bizony megmutatták a magyaroknak hogy hogy kell bulizni.


Egyébként elég mosolygós ,pörgős nép.

2012. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahol én jártam és éltem is, azok közül egyértelműen Olaszország. Én 20-nál több európai országban, Oroszországban, az USA-ban és Kanadában jártam. Nálunk bunkóbbak csak az oroszok, ott volt az, hogy mindig nekemjöttek, belémtapostak, rámcsapták az ajtót. És kiemelném az angolokat, akik rettentő udvariasak és kedvesek. Szinte egész életemben nem hallottam annyi sorry-t, mint az alatt a pár hét alatt, amíg ott voltam. Magyarországon meg soha, senki, semmiért nem kér bocsánatot. Egyszerűen csak áttapos rajtam, belémjön, és megy tovább a legtöbb ember.
2012. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a válaszokat! :)


Én viszont azt gondolom, hogy itt az elkeserítő gazdaság az embereket is megkeseríti... Egy amerikai mondta, aki itt élt, hogy reggel ne próbálj szemkontaktust létesíteni, mert mindenki a földet nézi, rosszkedvűek az emberek...


Kíváncsi vagyok mások véleményére is, szóval még írhattok! : )

2012. nov. 20. 20:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Az ölelést pedig külön köszönöm! :)
2012. nov. 20. 20:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó, hát nincsmit!:)
2012. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja a hollandok mi....ahol legális a kábszer..:)
2012. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak Svájcban voltam,de ők tuti nem vidámabbak nálunk.Olyanok ott az emberek,mint akiknek zabszem szorult a s.eggükbe.
2012. nov. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen Hollandiaban. Legalabbis azon orszagok kozul, ahol en jartam. De ugy hallottam a nemetek is hasonlo mentalitasuak.
2012. nov. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A mexikóiak!
2012. nov. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!