Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan ember hol tud barátkozni...

Olyan ember hol tud barátkozni, aki jelenleg nem jár suliba és a munkahelyén nem vele egykorúak vannak?

Figyelt kérdés
Tehát egy 19 éves, aki kihagy egy évet gimi után, hogy pénzt gyűjtsön a tandíjára, a gimis barátokkal tartja a kapcsolatot, de ők nem járnak szórakozni. Hol lehet 19 évesen barátságokat kialakítani, mikor mindenki bővelkedik bennük? A munkahelyén pedig 2 kolléga van, mindketten idősebb korosztály.
2012. nov. 21. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez jó kérdés, én is ezen gondolkoztam :S Suli és meló hely között vagyok, nem valami zajos a társasági életem. Mondjuk van egy barátnőm őt meg is becsülöm :)))
2012. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :)
2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is, csak ők nem járnak sehova szinte, nekem meg ez hiányzik..csak olyan nehéz ennyi idősen barátkozni, mikor mindenkinek szinte van kialakult társasága.
2012. nov. 21. 20:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Bp-n.
2012. nov. 21. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem egyedül miért nem jár el senki bulizni rajtam kívül? Sokkal könnyebb így ismerkedni, mintha csapatban járnék. Szóval keress egy jó helyet és menj, ismerkedj. Hamar lesznek barátaid.
2012. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert lány vagyok és nem szívesen vetem bele magam egyedül az éjszakába.
2012. nov. 21. 20:55
 7/7 anonim ***** válasza:
járj karatéra vagy ilyesmire
2012. nov. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!