Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajándékozás? (többi lent)

Ajándékozás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az iskolában már kihúztuk a karácsonyi ajándékozáshoz a neveket. Nos én egy lányt húztam akivel tulajdonképpen nincs semmi bajunk egymással csak annyira nem szoktunk beszélgetni, és hát nem tudom, hogy mit vegyek neki. 13 éves, nagyon szeret gitározni és gépezni. Nagyjából ennyit tudok róla.. Jah, és, hogy elég érzékeny. Szerintetek mit vegyek neki?.:sss

köszi előre is!

13/L



2012. nov. 22. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen összegben ajándékoztok?
2012. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Esetleg egy pengetőt?

Lánynak, ha nem ismered, mindig jó esetleg ékszer, parfüm, sál, tea - valami szép díszdobozban, meg a jól bevált csoki mellé.

2012. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bögre, csoki, plüss, csoki és csoki

Sablon ajándék, de ha nem vagytok jóbna, nem kell túlzásba vinni. Én mindig utáltam ezt a suliban ajánédékozást...

2012. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1500 ft. a maximum.
2012. nov. 22. 18:21
 5/9 A kérdező kommentje:

18:12 !

Hogy érted a teát?:) rakjak filtereket egy díszdobozba?

2012. nov. 22. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem én írtam a teát, de azt tudom hogy karácsony tájékán mindig teli vannak a boltok ilyen aranyos díszdobozos teákkal.

Amúgy meg vegyél neki olyat aminek minden lány örül. Fülbevaló, hullámcsatt, parfümminta, stb...

Amit az előző válaszoló írt, a pengetőt, az szerintem egyáltalán nem rossz ötlet!:)

2012. nov. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Főleg, ha a pengető még nyaklánc is :)

[link]

2012. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A teás vagyok; így van, ahogy leírta a másik válaszoló, dobozban szoktak teafüvet (tehát nem filtert) árulni. :)

De a pengetős nyaklánc is jó ötlet!

Merre fele laksz? Ha budapesti vagy, ajánlhatok egy jó boltot, ahol remek ékszerek vannak, ill. te is összerakhatsz magadnak, elég olcsó kis hely. Ha szerencsés vagy, gitáros dolgokat is találhatsz (pl. nyakláncra, karkötőre.)

2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pengetős lánc a legjobb ötlet. :)) De ne bőrszálon, hanem inkább valami fémláncon, mert szebb. Aztán ha veszel neki valami finom csokit, tuti örülni fog, és az ajándékod sem lesz személytelen. :)
2012. nov. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!