Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok,15 körül, mit tennétek...

Lányok,15 körül, mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Szinte semmit nem tudok róla, múlthéten láttam először, egy közös programon találkoztunk. Az a fajta srác, aki jól néz ki, nagyon jó fej és minden lány oda van érte (énekel). A második nap, mikor találkoztunk (ugyane program miatt), odajött hozzám, beszéltünk pár szót. Utána bejelöltem Fcebookon. Pénteken megint összefutottunk olyasmi kapcsán, mint előtte, és megint váltottunk pér szót. Ekkor jelölt vissza és kedvelt 3 képemet. Gondoltam, teljesen értelmetlen akármit is gondolnom róla, elvégre ő olyan srác, akinek sok lány jut, meg idősebb is...

Szombaton este rám írt chat-en, és érdeklődött a program azon részéről, amiről lemaradt. Egész jól elbeszélgettünk előbb arról, aztán arról, hány éves ő... 21. Mikor mennem kellett (nem régóta beszéltünk), még 20 percig feltartott, és azokban, amiket írt, folyamatosan kicsike utalások vannak, de ezeket még egyáltalán nem mertem azoknak venni, elvégre ez semmiség. Így ennyiben is maradt, egészen szerdáig. Az egyik barátnőm a fejébe vette, hogy ő kicsit jobb kedvre tudna deríteni, azt pedig a kezébe, hogy azt is tegye, elég egyedi módszerrel... Ráírt Facebookon a srácra egy elég hülye indokkal, hogy ő beszéljen már velem, azzal az egyetlen dologgal kapcsolatban, amihez neki is köze volt meg nekem is. Elég nyílt volt, nekem meg hát igen ciki, de erre vannak a barátok. (: A srác este rám is írt, és tök aranyos volt azzal kapcsolatban, amivel a barátnőm megkereste, így indult a beszélgetés. Aztán kicsit elterelődött a szó, és megint kaptam utalásokat, amiket megint nem vettem komolyan, ezen kívül néha-néha belinkelt egy képemet egy kis hozzáfűzéssel, és elég érdekes volt már, hogy szabad idejében azokat nézegeti... Írtam is neki ezt, és innen kezdődött az, hogy belemerültünk a beszélgetésbe, és egyre figyelmen kívül hagyhatatlanabbakat írt, márhogy mint utalás. Na meg minden szavamba bele tudott magyarázni mindent, amit akart, és legtöbbször magát sikerült. (: Aztán oda jutottunk, hogy lehet, hogy 'pedofil' de csak viccelődés volt (!!). Ez akkor volt jelentős, amikor kimondta, hogy valljam be, én meg pont annak az ellenkezője vagyok, az idősebbek érdekelnek, ő is bevallotta, hogy 'pedo'. És megjegyezte, hogy ez az optimális az esetünkben. Itt lett először tagadhatatlanul része a beszélgetésnek az ő és én. Innentől kezdve nem részletezem a beszélgetést, de sokszor megjelent benne, hogy őt zavarja, hogy ennyi a korkülönbség, vagyis, inkább értem aggódott, aztán megbeszéltük, hogy a hat év nem is sok. A beszélgetés végére eljutottunk oda, hogy ha a karjaiba zárhatna, nem könnyen engedne, de azt is megbeszéltük végül is, hogy ez a dolog rajtam áll, én húzok határt. Még annyi de annyi ilyen nagyon aranyos dolog volt, hogy vigyázna rám, meg biztos nem bántana, meg ilyenek, de ez így nem úgy néz ki külön leírva, mint a beszélgetésünkben, abban a környezetben. Hétköznap hajnali fél kettőig beszélgetni... Akkor köszöntem el, és mentem fürdeni, mert fél kilenc óta beszélgettünk.

Tegnap megint beszéltünk, bár nem ilyen sokat, viszont megint kimondta, hogy én szabom meg a tempót, és kimondtuk, hogy akarjuk egymást. Ezt azért ezzel a szóval, mert ez is egy kiforgatott mondatomból indult. Később rákérdezett, mikor találkozzunk (fura, nem is az volt a kérdés, hogy találkozunk-e, hanem az, mikor (: ), és ő általa mondott időpont a holnap este. Este. Szombat este? Itt viszont mennie kellett, szóval konkrétabb, hogy pontosan mikor vagy hol gondolja, nem volt. A kérdésem az, hogy mit tegyek ezzel a helyzettel?

Szívem szerint gondolkodás nélkül találkoznék vele akár éjszaka egy szórakozóhelyen is, de ott van a mai világ... Abban biztos vagyok, hogy tényleg nem bántana, meg tényleg én döntök, de azt nem tudom, hogy komolyan szeretne velem valamit kialakítani, vagy csak kicsit kavarni szeretne... Még alig ismerjük egymást, ott a hat év, én teljesen tapasztalatlan vagyok (egyszer csókolóztam, és itt ki is merül a dolog), és mi van, ha neki hamarabb kellene több? Mi van, ha egy hatalmasat csalódok benne is? Tényleg nagyon tudnám szeretni, ha merném, na meg ismerném... De most egy újabb csalódás? Mert az elmúlt hónapokban sok volt, és a legfájóbb egy fiú, aki átvert és csak kihasznált... Nem tudom, helyes lenne-e vele találkozni szombat este. Én nagyon szeretném, de ott a de... Anya biztos elengedne, őt nem érdekli, nem félt... Tetoválásom is van, amibe kapásból belement... Azóta megtanultam, hogy helyette magamért is magamnak kell aggódnom, és meghúzni a helyes határokat... De itt nem tudom. Mit tennétek?


2012. nov. 23. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Össze tudnád foglalni ennek kisregénynek a lényegét 5 mondatban? Hány éves a fiú?
2012. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
uristen rövidebben nm tod leirni?
2012. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Össze tudnám, de akkor nem teljesen olyan, amilyen. Még így sem...

Szóval, ő 21 éves. Eleinte csak beszélgettünk, de gyorsan és egész messzire eljutottunk a beszélgetésben, főleg egymással kapcsolatban... Illetve kettőnkkel... Valami lesz köztünk, de nem tudom, hogy ő komolyan gondolja-e, vagy csak egy kicsit szórakozna.

2012. nov. 23. 21:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szórakozik csak. Nem akarlak megbántani, de elég naív vagy. Ezt én úgy is átlátom, hogy összesen 2 évvel vagyok csak idősebb nálad. 6 év igenis sok, és alig pár napos ismeretség után nem hiszem hogy bárki is komoly kapcsolatra törekedne, bármit is mond. Nem kell mindent elhinni.
2012. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ez az. Szeretném elhinni, de nagyon abszurd. Jó pillanatokban hiszem, hogy mesebeli egymásratalálás, de ezek a jó pillanatok könnyen múlók és ritkák.
2012. nov. 23. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen egy 15 éves lányra nyomulni... hát, nem az ideális kezdet. Nem sok 6 év, de a ti esetetekben az. Mondjuk ha 18 lennél, ő meg 24, az egészen más, de így... Tudom, hogy nagy a kísértés, de szerintem ebbe most ne menj bele. Vagyis én a te helyedben nem mennék bele.
2012. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Még elég fiatal vagy.

Szerintem ne legyél még vele pár chatelés után.


Elég átlátszó, csak arra kellesz neki, hogy lefeküdjön veled, mivel jóval fiatalabb vagy nála. Vigyázz, nehogy kihasználjon.

2012. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mentünk ma. Talán majd máskor, máshova. De nekem ennél több kell. Illetve, pont, hogy először kevesebb...
2012. nov. 24. 20:04
 9/10 Alaque ***** válasza:

Végigolvastam a kérdésed magyarázatát, és ismerem ezt a fajta belemagyarázós, szókiforgatós módszert, első kézből. :) Én is így csináltam évekkel ezelőtt, a csajozós korszakomban, egy különbséggel. Én nem a nálam jóval fiatalabbakat (és tapasztalatlanabbakat) hülyítettem ezzel. Az kb. olyan lett volna, mint a kisebbet megverni, ha érted a párhuzamot. Tisztességtelen. Kihasználja, hogy te MÉG bedőlsz az efféle parasztvakításnak - az ő korosztályába tartozó lányok, ha van egy minimális eszük, akkor átlátnak a szitán.


Nyilván imponál neked, hogy "bejössz" egy huszoniksz éves srácnak, aki valóságos "sztár" az ismerősi körödben, neki meg nyilván imponál, hogy egy lány issza a nagyképű ónajnározó szavait. Csak azt felejti el, hogy ez a lány egy tapasztalatlan kiscsaj - bocs a kifejezésért, de azt hiszem, te is írtad, hogy tapasztalatlannak tarod magadat. Kicsit olyan ez nekem, mintha az olimpián az utolsó helyezett futó egy középiskolai tesiórán felvágna azzal, hogy ő milyen gyors. Szinten aluli, ugye érted. Félreértés ne essék, nem téged akarlak bántani, hanem az "udvarlódat". Aki nyilván szándékosan hülyít téged, mert te meg beveszed.


Bocs, ha kicsit élesen fogalmaztam, remélem, nem bántottalak meg. Ja, és a kis "novelládat" is végigolvastam, úgyhogy már csak ezért is megérdemlem a zöld kezet. :P :)


23/F

2012. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem gondolja komolyan, és azt is, hogy mit akar, mert elég egyértelmű. Szívesen lefektetne, és kész. Az óta is sokat beszélgetek vele, mert van benne valami, ami akaratlanul is erősen vonzz, de annyira nem, hogy hagyjam magam. Tök jól esik, hogy milyen fúúúde szuperaranyos dolgokat ír, meg minden, és jó kedvem lesz tőle, szívesen olvasom, de nem tesz rám olyan hatást, hogy bármi komolyra hajlandó legyek. (: Így most pont jó, mert a napjaim színvonalát növeli, de ha egyszer csak megun, és többet nem beszélünk, nem fog hiányozni. Utolsó, köszönöm a véleményed és a tapasztalataid megosztását, azt meg pláne, hogy fáradtál végigolvasni ennyi szöveget, mert ez manapság már nagy szó. (: kiosztok pár zöld kezecskét
2012. nov. 29. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!