Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felhívtak egy ismert mobiltele...

Felhívtak egy ismert mobiltelefon-társaságtól és indiszkrét dolgokat kérdeztek. Miért kellenek nekik pontosan ezek az adatok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek e, milyen az anyagi helyzetem, milyen a munkahelyem légköre stb. Az adatok állítólag ahhoz kellenek, hogy személyre szabott árajánlatokkal bombázzanak. ( :D ) Persze én ezt nem vettem be és szeretném tudni az igazi okot. Én lenyomtam a beszélgetést, mondván hogy semmi közük ahhoz hogy hogyan élek, és hogy nem akarok semmit.

2012. nov. 24. 12:02
 1/2 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Engem is hívtak már fel régebben, akkor még Pannon GSM volt a cég neve. Ekkor közöltem, hogy a beszélgetést rögzítem, és kértem, hogy adja meg a 16 karakteres azonosító kódot. Ekkor már érezte a hölgy, hogy ez nem lesz egyszerű beszélgetés, és pár kérdés után feladta a harcot. Mikor közöltem vele, hogy 3 kutyával élek együtt, és gyakorló pedofil vagyok, akkor letette a telefont.


Egyébként ez elképzelhető, hogy szimpla reklám-marketing. Rád akarnak tukmálni valami sz@rt, amire lehet, hogy nincs is szükséged. De hidd el, ez működik, különben nem csinálnák. Lásd: "palizódjon be ön is" Horst Fucks-szal című műsorok. Mindig találnak madarat a szemét termékekre.

2012. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Piackutatás, ennyi. Nem vagy köteles válaszolni, de igazából semmi bajod nem lesz abból, ha válaszolsz.

Egyszerűen tudni szeretnék, kik a potenciális ügyfelek, mert valóban a lehetőségekhez képest az ő igényeikhez mérten alakítják a kínálatot (persze nyilván úgy, hogy nekik is megérje).

Miért, ez annyira hihetetlen, hogy te ezt "nem veszed be"? Szerinted mit akarnak, így szeretne valaki fölszedni?

2012. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!