Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te milyen szerepet vállalnál...

Te milyen szerepet vállalnál "szívesen" a 2. világháborúban?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy mondjuk katona lennél, ápoló, orvos a fronton vagy a hátországnak segítenél e inkább stb. És miért?
2012. nov. 24. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Én lettem volna Németország vezére és másképp csináltam volna.

Elsőként megváltoztattam volna ezt a fajelméletet amit a segg hülye Hitler kitalált.Nálam minden fehér emberre vonatkozott volna , minden fehér egyenlő.

Majd felszabadítottam volna a szláv országokat Sztálin uralma alól.

Egész másként csináltam volna mint Hitler.


Ha megnyertem volna a háborút akkor megkezdtem volna a Föld újra gyarmatosítását és sterilizálását.

2012. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És a fehér nálad egészen konkrétan mit jelent? Úgy tudom az arabokat és az indiaiakat is pl a fehérekhez sorolják, az europid típusba. Magyarul te "csak" a negrideket, mongoloidokat és ausztraloidokat akarnád kiirtani? Miért?
2012. nov. 24. 20:00
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

Tévedsz.

Az ázsiaiakat(kínai , koreai , japán) a fehérekkel egyenrangúaknak tekintem azért mert a történelemben többször bizonyították hogy képesek olyan fejlettséget elérni , képesek olyan fejlett kultúrát építeni mint a fehérek.


Az arabok ,vitatott kérdés.

Az indiaiak közül az Északon élők fehérek csak.A persza (iráni) emberek is árják , fehérek ahogy az észak-indiaiak is.


Akik nem valók a Földre azok a feketék.Alacsony az intelligenciájuk , 1900 év alatt semmi fejlettséget nem tudtak elérni pedig Afrika ásványkincsekben gazdag csak ezek használatához ész is kellene ami a negroid rassznak nincs.

2012. nov. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem tévedtem, Te fogalmaztál félreérthetően :) de akkor ezt tisztáztuk... mondjuk nem értek egyet veled, de a kérdést nem azért írtam ki, hogy vitatkozzunk, meg akkor a további válaszolóknak is írnám, hogy nem vita tárgyát képező a kérdés, csak válaszolni kell rá :D

Én a fronton lennék orvos, vagy ápolónő. A valóságban is orvosnak tanulok, de mindig is ezt tudtam elképzelni, mint hivatás. Otthon biztos nem tudnék ülni, felőrölne az aggodalom, meg persze a hátország tud meg mindig mindent utoljára :/ Katona viszont azért nem lennék, mert nem tudnék embert ölni.

2012. nov. 24. 20:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Én japánban oktatnék a katonáknak közelharcot :D fegyverrel és puszta kézzel.
2012. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Az első vagyok.Egyébként még német biológiai fegyver kutató lennék.

Csinálnék egy vírust amely eltüntetné a Földről a nem megfelelő fajokat.

2012. nov. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én magyar gazdag lennék, és ruhát vásárolnék a keleti frontra vezényelt katonáinknak :/
2012. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én svájci állampolgár lettem volna hogy ne kelljen részt vennem a háborúban.
2012. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
8-as! Milyen igaz :)
2012. nov. 24. 20:25
 10/18 Malats ***** válasza:
Én az Easy századdal tartottam volna a fronton, mint katona.
2012. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!