Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért utálják a cigányokat?

Miért utálják a cigányokat?

Figyelt kérdés
Ők is emberek nem?

2012. nov. 27. 07:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2012. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert lopják a kukoricát!
2012. nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem igaz, h, utálják őket, legalábbis nem az összeset. Azokkal van a probléma, akik képtelenek integrálódni, viselkedni, és, még sorolhatnám. Én sem kedvelem az ilyet. Van roma ismerősöm, munkatársam, akik nem ilyenek. Na velük nincs probléma, és kedvelem őket.
2012. nov. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Cigány, és cigány között is van különbség.

Vegyük a szomszédomat. Régebben amikor drótkerítésünk volt, hát sajnos láttuk mit művelnek. Minden nap összevesztünk velük, mert mifelénk fordulva végezték el a férfiak el a folyó ügyeit, vagy ilyeneket kiabáltak át, hogy a lányodba az apja f@szát. Ilyen az életvitelük, ami a magyartól nagyon távol áll.

Már gondolkoztunk, hogy eladjuk a házat, akkor kijelentették, hogy cigánynak el ne adjuk!! Ők is tudják, hogy nem egy fajta! :)

Ugyanakkor nekem is volt nagyon rendem cigány munkatársam is.

2012. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Cigányoknak is kilehetne menni külföldre dolgozni! :)
2012. nov. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert általánosítanak, előítéletesek. És a legtöbb embert nem is hibáztathatod ezért, mert sajnos van rá okuk.

Figyelj, ha többször megállítanak az utcán, fenyegetnek, akár kirabolnak, és 10/10 esetben cigányok tették ezt, akkor utána nem valószínű, hogy utána ha látsz egy cigányt az után akkor majd azt gondolod, hogy á, ő biztos nem olyan.

Nekem is volt elég kellemetlen élményem cigányokkal, és lett is bennem emiatt előítélet.

De ha megismerek egy cigányt aki abszolút nem ilyen, akkor persze minden rendben, úgy nem zavarna, hogy cigány. Ismerek is nagyon rendeseket, pl. egy idős nénit, aki nagyon nagyon kedves, aranyos, jóindulatú. Az olyanokat mint ő, soha nem nézném le amiatt, hogy cigány! Csak sajnos a többség nem ilyen...

2012. nov. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert szinte csak rossz tapasztalataim voltak cigányokkal,jók alig.
2012. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Mert 95%-uk se tanulni, se dolgozni nem akar. Bűnözik, verekszik, kárt okoz a dolgozó embernek és a társadalomnak, amit másoknak kell megfizetni.


A liberálisok előszeretettel védik őket, és sikoltoznak, hogy Magyarországon rasszizmus van, és a cigányok remekül kihasználják a nekik alaptalanul kijáró védelmet.

2012. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

Emberek, emberek... de!

Mint ahogy az előző (8.) válaszoló is írta, a cigányok nagyon nagy része teljesen tisztességtelen, csak úgy belekötnek idegen emberekbe, meg még sorolhatnám, hogy milyen büdösek, meg stb.

Viszont magyar emberekből is vannak ugyanilyenek, csak nem ilyen sok. Nem tudok pontos számot mondani, de a mi településünkön élő MAGYAR embereknek kb. az 5 %-a alkoholista, vagy értelmileg nem teljesen komplett.


Az osztályomban 2 cigány van, a többi 29 magyar. Az egyik cigány teljesen normális (és az egyetlen normális cigány ismerősöm), a másik nem normális. A 29 magyarból van kb. 3-4, aki h*lye, nem tud másokkal normális, emberi módon beszélni. Szóval ez az osztályunkban fordítva működik. (... szerencsére?)


Én nem bőrszín, vagy származás szerint ítélem meg az embereket, hanem a belső tulajdonságaik szerint, ezért nem vagyok rasszista. Jó, jó, néha felidegesítenek a kis taknyos cigány kölykök, és gondolom magamban, hogy: "d*göljön meg az összes mocskos tetves cigány, hogy szakadtak volna a k*rva anyjukba". De attól még nem kell bőrszín szerint megítélni az embereket, hogy a cigányok többsége milyen. Vannak normális, dolgozó cigányok is, csak nagyon kevés.

Attól függetlenül, hogy néha milyen szavakkal jellemzem őket, még tudom, hogy vannak kivételek.

Mások meg SZERINTEM azért utálják a cigányságot, mert nem tudják, hogy vannak ilyen kivételek. De a magyar emberek közt is vannak barmok, például senki sem szereti, ha a buszon egy büdös alkoholista leül mellé, és cigit kér tőle.


Nekem ez a véleményem röviden.

2012. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
92%
majd megtudod ha megölik a családat ,mindennap osszevernek 10 en egyszerre és ellopják még a vak szemeidet is vedjetek csak őket
2012. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!