Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Próbálta már valaki az elektro...

Próbálta már valaki az elektromos cigarettát?

Figyelt kérdés

Édesanyám láncdohányos,és ezt a töltős cigit szívja ami ráadásul még nagyon büdös is,és mivel a konyhában van az erre kijelölt hely,így nekem nagyon elviselhetetlen az ott tartózkodás,arról nem is beszélve mikor pl sütök főzök és a hamutartó valahol mindig befigyel persze egy pár csikkel.

Gondoltam így hát meglepem karácsonyra ezzel az úgynevezett e-cigarettával,ha tényleg olyan mint az igazi cigi,mivel anyu nem hajlandó ettől az élménytől megválni,így ezt talán elfogadná ha már kell neki a cigizés.

Ha valaki próbálta már kérlek írd meg a tapasztalataidat róla.Előre is köszi a válaszokat!



2012. nov. 29. 00:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni hogy ugye arról nem is beszélve milyen egészségtelen szokás,neki és nekünk is akik passzívan szívják és egy jóízűt emiatt nem tudunk beszélgetni sem anyuval.Amikor fuldoklok mindig arra gondolok,mennyivel jobban élvezném a beszélgetést ha mondjuk inkább egy kávét fogyasztana.
2012. nov. 29. 00:39
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
az elektromos cigaretta egyáltalán nem hasonlít az igazi cigihez, főleg az íze nem. kellemes íze van amit ha anyukád megkedvel tuti le fog szokni róla és olcsóbb is. csak az a baj hogy ha nagy bagós akkor olyan cigi kell aminek nagy teljesítményű az aksija de viszont az már nem hasonlít az igazi cigire de legalább két aksi van hozzá. csak a kínai e health cigit ne vedd neki. olcsó is szar is
2012. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, nem biztos, hogy beválik.


Ha olyan e-cigit veszel, ami tényleg cigi kinézetű és méretű, azzal egy erős dohányos nem lesz megelégedve és el is megy a kedve az e-cigitől.

Főleg ha a cserélhető patronos E-health és társai (de ilyen a teleshopos is) közül választasz, mert azok végképp semmire nem valók.

Egy erős dohányosnak minimum egy szivarméretű e-cigi a jó választás. De az meg lehet, hogy nem tetszene édesanyádnak.


Én május eleje óta használok e-cigit, én is másfél dobozzal szívtam előtte. Azóta összesen nem szívtam el 10 dooboz hagyományost, mert néha azért csak rágyújtok arra is.

Én egy EGO akkumulátort és egy Helix V3-as integrált patront használok, ezt pofonegyszerű utántölteni, és könnyen cserélhető a fűtőszál is, ami időnként kiég.

Igaz 14 mm az átmérője (szivarméret) és hosszú, de ezzel meg vagyok elégedve.

Egy nő szájában főleg társaságban azért elég furcsa lenne.

2012. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én éppen most szokom le, és most is a kezemben van egy ilyen e-cigi.


Hát mit ne mondjak!


Ha Anyukád nem erősen motivált, hogy leszokjon az analóg cigiről, akkor nagyon-nagyon nem lesz kibékülve az elektromossal.


A cigarettázás élményét nem fogja neki nyújtani. Ez egészen biztos. Nekem jó minőségű, drága van, de még sem.

2012. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én valószínűleg egy óccsórosszat foghattam ki, mert az íze szörnyű volt és nem is hasonlított a rendes cigiéhez.

Nekem mondjuk ettől függetlenül bevált, hogy addigis nem cigiztem, bár nem vagyok és soha nem is voltam rászokva, csak próba céljából használtam az e-cigit is.

Mindenképpen megér egy próbát.

2012. nov. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Párom vett az anyukájának, hogy leszokjon végre a rendes cigiről. 10 000 forintot kiadott érte, majd az anyja közölte, hogy hát ez nem olyan jó. Azóta is ott áll a dobozban, hirdetjük kb. féláron de a kutyának se kell.



Úgyhogy én azt mondom, hogy ha nem akarsz pénzt kidobni az ablakon akkor ne vegyél.

2012. nov. 29. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is riziko nem valoszinu hogy megszereti es akkor nagy penzkidobas. Viszont attol a hajam egnek all hogy nem megy ki az udvarra v erkelyre dohanyozni es a csaladjat kenyszeriti bele a passziv dohanyzasba. Nekem sajnos apu dohanyzik, egyedul el de amikor tudja hogy megyunk mar 2 nappal elotte az erkelyre jar ki nagyokat szelloztet es akkor sem gyut ra bent mikor ott vagyunk. Ehhez IQ kell!:-)
2012. nov. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vegyél neki vizipipát. Az abba való dohány illata nagyon finom,nem olyan,mint a cigié.

Otthon csak ezt szívja.

2012. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ugyanigy vagyok en is.Anyu is ezt a.toltoset szivja de ugye.k.mar nem erzi milyen rohadt budos en viszinont szagolhatom.....napi 2dobozzal.
2012. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem is vizipipát vettek anyuék,e-cigit akartak, de az nem használt volna, mert már próbáltam, lehetőségem volt rá, hogy teszteljem, szrt se ért. Már bocsánat :)

A vizipipa óta viszont nem dohányzom annyit, van hogy heti egy szál, az eddigi napi egy doboz helyett.

Én azt mondom próbáljátok ki, de kétlem, hogy használ egy erős dohányosnak.

2012. nov. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!