Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Ne hazudtold meg egy tanáááár...

"Ne hazudtold meg egy tanáááár szavát". Rendben. De mi van ha tényleg hazudik?

Figyelt kérdés

Nyolcadikban egyszer felrángatott a tesitanárom az igazgatóhoz, hogy nem csinálok semmit, RENDSZERESEN nem öltözök át az órájára stb. Rohadtul nem rendszeresen nem volt. Egész éven vagy háromszor nem volt cuccom. Erre mondtam neki, hogy ez nem is igaz, erre az igazgató leordította a fejemet, hogy ne hazudtoljam meg egy tanár szavát.


A másik ma történt. Pár napja egyik órán nagy balhé volt egy tanárral, mindenki támadta ahogy tudta de a legdurvábbak a barátnőm, egy másik csak meg én voltam. Én eddig mindig tűrtem a tanárok hülyeségeit, de most betelt a pohár és nem bírtam visszatartani. Én csak azért "kiabáltam" vele mert igazságtalanul adott egyest meg olyanokkal gyanúsítgat amiket nem is csináltam. Egész órán cseszegetett, hogy kussoljak meg ne beszéljek a padtársammal, holott egy hangot sem adtam ki. Ma bejött osztályfőnök, hogy mit képzelünk magunkról blablabla. Aztán ofő máshogy közölte velünk a mondanivalóját mint ahogy megtörtént. Mondtuk, hogy ez nem is így volt, erre már szinte az ér látszott a fejébe úgy kiabált, hogy hogy merem meghazudtolni egy tanár szavát. Beszarok komolyan mondom. Sokan mondták, hogy igazam van de ő akkor is csak fújja a magáét. Akkor ilyenkor mégis mit kell tenni? Hagyni, hogy hazudgáljon össze-vissza, aztán igazságtalanul kapjak igazgatóit? Fel vagyok háborodva!

15/L



2012. nov. 29. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, a másik meg az, hogy milyen jogon beszél velem úgy, hogy fogd be a pofád, kussoljál, hülyegyerek, sügér, gyökér és még sorolhatnám...
2012. nov. 29. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
15 éves vagy. Hagyd abba ezt a viselkedést,ők a feletteseid. Munkahelyen sem viselkedhetsz így,holott egy munkahelyen jóval nagyobb és égbekiáltóbb igazságtalanságok is tudnak történni. 15 évesen meg még lehet,hogy nem is pontosan ítélsz meg mindent,lázadsz,hatalmas az igazságérzeted. Oké,csak tudod,nem annak van igaza ám,aki kiabál,hanem annak okosan és megfontoltan cselekszik. Kicsit érettebben majd be fogod látni. A tanár pedig a szüleid helyettese,amíg az iskolában vagy,jogilag is rá vagy bízva,tanúsíts tiszteletet,azzal többre mész,s mellesleg ez kötelességed is.
2012. nov. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...hanem annak,aki...


Ez kimaradt.

2012. nov. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom,hogy fàjó az igazsàgtalansàg,de mint írta az elöttem lévö nem vagytok egy solycsoportban a tanàrral ,sem korban sem posztban. Te fogod a rövidebet húzni mindig.Mivel nem vagytok egyen rangban itt Te nem fogsz semmit elérni ilyen viselkedêssel.A szüleid viszont rudnànak tenni, ha bemennének a tanàrhoz és ök mondanànak " védö " beszédet.érted.
2012. nov. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!