Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is aranyosabbak a...

Szerintetek is aranyosabbak a kisállatkák, mint a kisbabák?

Figyelt kérdés

elnézést, nincs saját gyerkőcöm, és nem is viszolygok tőlük, vagy valami, szeretnék később sajátot.

De azt vettem észre, hogy számomra egy 2 hónapos kiskutya ezerszer aranyosabb és cukibb, mint egy csecsemő.

Hiszen a kiskutya, kiscica olyan mint egy kis plüssállat, ami még mozog, ugat, csupa szőr, és puha és vicces hangokat ad ki.

A kisbaba meg nem csinál semmit, néha lila, és kis pattanások vannak a fején, szőr szinte semmi rajta, és nagy a feje, nagy a szeme, a feje teteje meg puha.

Ez normális?


2012. nov. 30. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

Amíg így érzel ne vállalj gyereket.

Egyébként szerintem a babák és a kisállatkák is aranyosak.

2012. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

nem még nem is akarok sajátot :D

Mások kisbabája is aranyos, lehet velük játszani, meg gügyögni nekik, tehát szeretem őket.

Csak nekem egy kiskutyus aranyosabbnak tűnik.

2012. nov. 30. 10:08
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

helyesebbek szerintem is a kis álltakák,főleg a cicusok meg kutyusok olyan kb 6 hetesen,2 hónaposan,olyan kis gombócok

nem akarok gyereket

2012. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

"szőr szinte semmi nincs rajta" Na, az szép baleset lenne, egy csupa szőr kisbaba! :D


Ne hasonlítsuk az almát a körtéhez! Aranyosak és kész! Szeretni valók! :)

2012. nov. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
A babák és a kisállatok is aranyosak, csak másként. Mielőtt elhatároztuk, hogy jöhet a baba engem sem nagyon izgatott más kisbabája,hidd el, ha majd lesz babád máshogy látod ezt a kérdést.
2012. nov. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%

Gyereket nem azert vallalsz, mert jatszani szeretnel vele es dogonyozni, mint egy aranyos kiskutyat. Ne hasonlituk mar a kettot:)

Nagyon beteg dolgokat irsz. 21 eves 37 hetes kismama vagyok, de mar 10 evesen sem jutottak eszembe ilyen idiotasagok.

Inkabb meg se szolalj, hanyagold ezt a temat:))

2012. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

szerintem meg te ítélkezz 31 hetes kismama, akiben tombolnak a nemi hormonok:)

Miért kell mindjárt vitába bocsájtkozni?

Persze, egy saját baba valószínűleg mindenki számára a legaranyosabb, legédesebb, legokosabb...

nem erről szól a kérdés.

Hanem egy kívülálló /akinek nincs saját baba/, melyik aranyosabb. A facebook-on is minden aranyos poszt kiskutyás, kismacskás, babás posztok alig vannak. És mindenki aláírogatja, hogy jaaaaaj de éééédes haza akarom vinni stb

Szerintem ez sokkal gyakoribb.

2012. nov. 30. 10:25
 8/20 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ne irj ki provokalo kerdest:) vagy pedig szamolj azzal, hogy nem csak olyan valaszt fogsz kapni, amilyet szeretnel :)

Gyereket azert vallal az ember, mert a tobbseg ugy gondolja, hogy gyermek nelkul celtalan es ertelmetlen az elet.

Sajnalom, hogyha te ezt nem erzed at.

Nem pedig azert szul valaki, hogy versenybe szalljon a kiskutyaval, aki az elmondasod szerint aranyosabb:)


A 37 hetes kismama, akiben nem tombolnak a hormonok, csak megdobbenti, hogy van no, aki igy gondolkozik:)

2012. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szerintem benned még nem jelentek meg az anyai ösztönök. Régen azt hittem, nekem nem is kell gyerek, most meg már nagyon vágyom rá. :)
2012. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem meg ne bántsátok a kérdezőt,én is úgy gondoltam sokáig,hogy aranyosabb egy kiskutya,mint egy kisgyerek,de persze mindkettő aranyos csak másképp,egy gyerek nem csak aranyos,hanem rengeteg felelősség és munka,egy állatot nevelni is felelősség,de még sem akkora.Figyelj nekem sem tetszett sok kisbaba,mert nem láttam őket szépnek,csak keveset attól még nem mondtam a szüleinek,hogy nem szép csak mást dicsértem meg,nem a kinézetét,ugyanúgy a kiskutyáknál sem mindegyik aranyos,pl szerintem a padlócirkáló ölebek,vagy az uszkárok nem aranyosak,nem is szépek,viszont a többi az.Nekem van egy kisfiam,szerintem nagyon aranyos de emellett a kiskutyánk nagyon aranyos,de nem hasonlítom össze őket,mert felesleges különböző fajról van szó,egy embert másért szeretsz,mint egy kutyát.Aki meg nagyon laugatott azokban tényleg túl teng a sok hormon,mert szerintem semmi felháborító nincs ebbena kérdésben,csupána kérdező még sok szempontból gyerek,de szerintem az nem baj,én is az vagyok még részben és sokkal jobb,mintha valami befásult állandóna mindent komolyan vevő felnőtt lennék. 23L
2012. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!