Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt véghez vinni?

Hogy tudnám ezt véghez vinni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kicsit beteges ez a dolog, de akinek nem tetszik nem kell rá válaszolni légyszi ne írjatok oltásokat.


Szóval én nagyon féltékeny típusú lány vagyok és érzelmileg összeroppantam kb. 2 napja és amíg én sírtam a barátom fb-n kiröhögött a hátam mögött egy csajjal akivel 3 hete beszélget folyamatosan (osztálytársa is) és mondta nekem is hogy ez a csaj milyen ari meg minden. Aztán az a kis k*rva engem nem is ismer és így elkezdett lehülyézni meg lefogyatékosozni engem a barátomnak. Ezen k*rvára felkaptam a vizet.

Az a kérdésem hogy ti hogyan juttatnátok eszébe ennek a csajnak hogy hol van a helye?

Egy suliba járunk és másfél éve vagyok a barátommal.



2012. dec. 1. 15:15
 1/3 anonim válasza:

Ami a féltékenységedet illeti, nem a legmegnyerőbb a férfiaknál. Tudod, minél rövidebb pórázon akarsz tartani valakit, az annál inkább csak menekülne.. ilyenek és kész, fogadd el. Ha féltékeny vagy is, próbáld meg nem kimutatni, pont azzal érhetsz el célt.

A mostani helyzet viszont nem tűnik alaptalannak. Ha tényleg kibeszél egy másik csajjal a hátad mögött, nem csak a lányt kellene emlékeztetni, hol a helye, hanem a barátodat is. Elméletileg azért vagytok együtt, mert szeretitek egymást, nem az a cél, hogy kiröhögjön és kiborítson...

Nem akarlak elbizonytalanítani vagy ilyesmi, de a középsulis szerelmek igencsak véget érnek, nem életre szólóak. Másfél év az szép idő, de ez nem jelenti, hogy Veled akarja leélni az életét. A pároddal kellene megbeszélned, mit érez irántad, mik a célja, vágyai stb. Ne támadj rá, próbáld meg finoman rávezetni a beszélgetésre. Jobb túlesni a dolgon minél hamarabb, mert Te jársz rosszul, ha még hónapokig, netán évekig stresszelsz és féltékenykedsz, ő meg elvan vígan. Ne hagyd, hogy rámenj idegileg a dologra.

Ha meg szeret, és semmilyen szándéka nincs a csaj felé, hátha ráébred, hogy nem így kellene viselkednie.


Ami még a csajt illeti, biztos egyedül van, kevésnek érezheti magát és abban találja örömét, ha tönkreteszi a kapcsolatotokat. Egyszerűen csak jobbnak akar tűnni a párod szemében, mint Te. Feltűnési viszketegségnek hívják. Ne akard megbosszulni, megkapja az élettől a magáét.

Szóval tessék mérlegelni, milyen a kapcsolatotok, ki - mit akar a másiktól ... Beszéljétek meg, az a legjobb. :)

2012. dec. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

A barátommal már megbeszéltem és megbánta meg minden, de a csaj még mindig írogat neki stb. és a barátom nem akar bunkó lenni vele, de nem érti hogy már idegileg összeroppanás szélén állok.


Egy barátnőmmel elbeszélgetnénk azzal a lánnyal....szerinted ez rossz lépés lenne? Egyszerűen nem fogja fel hogy álljon le.

2012. dec. 2. 10:03
 3/3 anonim válasza:

Nagyon jól tetted, hogy megbeszélted a pároddal a dolgot! :)

Ha a csaj nem fogja fel a dolgokat, nyugodtan avatkozz közbe. Egyedül vagy a barátnőddel, mindegy, de megmondhatod neki a magadét. Értesd meg vele, hogy Te együtt vagy azzal az illetővel, akit nem hagy békén, semmi köze nincs se hozzá, se hozzátok.. oszd ki, ha jól esik, megérdemli.. észre kellene vennie, hogy nincs keresnivalója harmadikként egy kapcsolatban. :)

2012. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!