Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan JÓ...

Tudnátok mondani olyan JÓ filmeket amiben központi szerepet tölt be az ördög?

Figyelt kérdés

Tudjátok én szeretem az olyan filmeket,mármint az olyan JÓ filmeket amiben az ördög megjelenik. Pl a faun labirintusa vagy az ördög ügyvédje vagy az ördögűző ezek mind klasszikusak számomra.

Tudnátok nekem ilyen vagy ehhez hasonló filmeket mondani amik jók és érdemes őket megnézni?



2012. dec. 1. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:

hát fura egy ízlésed van az ördög ügyvédje, meg az ördögűző teljesen más két sztori

nem is értem...

na szóval talán a Stigmata?

2012. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mester és Margarita
2012. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy más műfaj és más a storyja csak minőségben egyeznek illetve ez sem nagyon igaz mert az ördögűző jobb de ezek a filmek jó filmek és megjelenik bennük az ördög mint központi motívum.

Am köszi a tippeket majd utána nézek!

Japán animációfilmekből nem kérek(ezt kihagytam)+ az összes japán kínai filmet se küldjétek köszi:D

2012. dec. 1. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Bájkeverő.
2012. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mgnéztem a stigmát jó film de ördögnek nyoma sincs
2012. dec. 2. 11:47
 6/9 anonim válasza:
és azt megtudná valaki mondani, hogy a Fő a káosz (Recipe for Disaster,2003) filmet hol tudnám megnézni illetve letölteni?? Hálás lennék, azért itt kérdezem mert kérdésben nem engedi kiírni.
2013. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ANGYALSZÍV
2013. ápr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az angyalszívet láttam nem tetszett
2013. jún. 18. 20:34
 9/9 danielszuromi válasza:
Ördög 2010
2017. febr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!