Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, akinek bejött...

Volt már, akinek bejött valami "meggazdagodási tipp", amit könyvben, vagy hírlevélben olvasott?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy rengeteg "meggazdagodás akadémia" meg olyan életvezetési tanácsadás van, ahol azt állítják, hogy a módszerek elsajátításával és következetes alkalmazásával ki lehet törni az anyagi gondok csávájából. És KIEMELNÉM, hogy most NEM a szélhámos, ámító, hülyítő dolgokra gondolok, meg olyan csalókra, akik pont mások naivitásán gazdagodnak meg, mindent ígérve, csak vegye meg a könyvet vagy fizessen elő valami e-könyvre, hanem azokra a VALÓS és egyébként tényleg élhetőnek is tűnő alapelvekre, amik a téma minőségi darabjai, nem a csalók.
2012. dec. 3. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

"nem a csalók"-vannak ilyenek?

Valószínűleg, ha értene hozzá, nem könykiadásokból gazdagodna pl.

2012. dec. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálam a kiadások visszafogása jött be... relatív nem lettem gazdagabb, de több pénzem megmarad inkább tudok spórolni, és később meg nagyobb összeget értékesebb dologra költöeni. Régen pl.: mindig vettem hetente egy dobozos gyümölcs levet, újságot, körömlakkot meg mindenféle h.lyeségeket... na mostmár ezek nincsenek, és a pénzem is több. Jah és az aprót félreteszem minden hónapban, főleg a 100-200 forintosokat, ebből is szép pénz össze tud gyűlni, és ha megszorulok, előveszem.
2012. dec. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!