Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én tartom visszatasztónak...

Csak én tartom visszatasztónak a testépítőket?

Figyelt kérdés
Bűzlenek a szereiktől, aránytalnul nagy karjuk van amit be se bírnak hajlítani, ráadásul látszik, hogy tök mű az egész izom, többségüknek a feje is randa és áltaban eszük sincs túl sok.
2012. dec. 3. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Áhh. XD Kicsit előítéletes vagy, nemde? :D

Mondjuk én se vagyok oda a kigyúrt palikért, sőt kifejezetten taszítanak, de azért ne általánosítsunk ilyen durván.

2012. dec. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És még a kuki is kicsi :)
2012. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet jól testet építeni és lehet rosszul is. Ha valaki nem versenyszerűen csinálja, hanem csak azért, hogy egészségesen és jól nézzen ki, akkor 1 év alatt szerek nélkül rendbe tudja tenni magát, onnantól pedig ritkábban jár.


Szerintem is visszataszító, szereket nem érdemes használni edzésnél, mert elősegített erőltetett fejlődésnél máshogy képződik az izom.

2012. dec. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Ne Arnold Swarzeneggerről meg Silvester Stallonéről vegyél példát.Ők tényleg keményen csinálták meg szereket is bevetettek.

2012. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!