Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?

Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Ha egy kérdésnél szóba kerül olyan híresebb ember, aki bizonyos szolgáltatásokat nyújt jó pénzért, vagy egy ilyen embernek a reklámozója, aki szintén celeb, és ezért sokan bedőlnek neki. Te tudod, hogy szélhámos, mert meggyőződtél róla, van vele konkrét tapasztalatod. Megírod a kommentedben, hogy más ne dőljön be neki(k). Erre a moderátorok törlik a hsz-t. Talán személyeskedésnek számít, vagy nem tudom. De a modikat nem kérheti számon senki, nem reklamálhatsz náluk, mert arc nélküliek, és nincs is semmi felelősségük, azt törölnek, amihez kedvük van. Mit lehet ilyenkor tenni? Minden felhasználónak külön privátot írni? Vagy hagyni, hogy a szemem láttára besétáljanak a csapdába, mert a kommentjeikből látszik, hogy fogalmuk sincs az említett celeb jelleméről?

2012. dec. 5. 09:46
 1/1 nais314 válasza:

Hát sajnos én most vettem részt egy agymosáson, ahol az örök élet gyógyszerét árúlták...

*... az a baj, hogy egyeseket nem is tudsz megmenteni.

*... sőt, a következő kérdés az lesz, "miért rúgnak belém, akiknek jót akarok?"


Másfelől, van az urbanlegends.hu, a KERMI, a subba - napi mocsok,

és egyéb oldalak.


Igaz Tényeket és Bizonyítékokat, érzelmek nélkül(!) be lehet mutatni.


Ismerőseink számára tanúlságos történettel lehet szolgálni - de kerülni kell a reklámot, a lejáratás vádját, a rágalom vádját.


*RENGETEG ilyen van.

Te legalább már a pártodat megválasztottad.


Ez egy "epikus", örök küzdelem, örökké éhes pszichopaták és humanisták között.


... ha ez kevés: lásd * jelölt pontok.

2012. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!