Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy elszúrta...

Más is úgy érzi, hogy elszúrta az életét?

Figyelt kérdés

Röviden: mindig jó voltam sportból,szerettem is, volt érzékem hozzá pl a talajtornához főleg. de nem mentem el semmilyen különórára, akár lehetett volna belőlem sportoló,táncos,rajzzal foglalkozó valaki(ezekhez értek inkább) De helyette semmim sincs csak egy nyamvadt érettségim amivel max takarítói állásra vesznek fel, és még oda is nehezen.

Semmi kilátásom a jövőre nézve. Lehettem volna Valaki, de egy senki lettem. Elmentem a lehetőségek mellett, nem mintha lettek volna, szüleim sem irattak be sehova, én meg nem gondolkodtam ilyesmiben. Teljesen üresnek érzem magam.

Magyarországon meg ahogy látom- itt nincs jövő! Angol nyelvhez meg nem értek igazán, és szakmám sincsen.

Más is érez így? Mi lesz így az életekkel?

Nem látok kiutat.Borúsan látok mindent,és néha nincs kedvem beszélgetni sem, és úgy semmihez.

Van aki hasonlóan érez?



2012. dec. 5. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak de jó irányba mennek a dolgok
2012. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy legyen de egyenlőre semmilyen irányba nem megy az életem, csak toporgok egy helyben
2012. dec. 5. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem késő még változtatni. Menj el egy angol nyelvtanfolyamra, iratkozz be valami OKJ-re.
2012. dec. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondhatni, éreztem hasonlót.. én mindig programozó akartam lenni, a számítógép volt az életem. Ehelyett angol tanár lettem.. szerencsére azért a sors úgy hozta, hogy egy informatikai céghez vettek fel az erős angol miatt, úgyhogy valamennyire mégiscsak megmaradtam gép-közelben :)
2012. dec. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Picsogás helyett kitalálhatnád, hogy mit kezdj magaddal, mert magától semmi nem fog változni. Nem 100 éves vagy gondolom. A sült galamb nem tud repülni, hiába várod.
2012. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sok mindenről már lemaradt pl sportoló versenyszinten nem tudnék lenni. Ez a vonat már elment.

Pénzhiányában meg nem tudok menni tanfolyamra mert eddig akármilyenre is elakartam menni mind önköltséges volt és nem is olcsó, ahhoz pénz kéne munka meg nincsen hiába próbálkozom nem vesznek fel sehova.

2012. dec. 5. 17:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezek amiket leírtam inkább tények mintsem picsogás meg várás a sült galambra.
2012. dec. 5. 17:59
 8/8 A kérdező kommentje:
lemaradtAM
2012. dec. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!