Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rendőrnek menjek vagy próbálja...

Rendőrnek menjek vagy próbáljam meg jövőre a tehetségkutatót?

Figyelt kérdés

Annyira utálják a rendőröket hogy az valami katasztrófa,nem mintha én nem utálnék néhányat.Sok szemétláda van köztük.De sokan biztatnak h menjek mert lesz normális jövőm,a másik fele azt mondja hogy ne mert ilyen meg olyan veszélyes....össze vagyok teljesen zavarodva...A másik nézőpont viszont a tehetségem,éneklek és rappelek,de nem amatőr szinten,több fellépésem is volt már és nagyon tetszett a közönségnek,tehetségkutatóba is voltam 2 szer tavaly és tavaly előtt,de nem kerültem beljebb a 3.szériáknál,viszont azóta sokat fejlődtem,de gyerekesnek tartom ezt az életfelfogást hogy majd én egyszer ismert zenész leszek... kellene még mellém egy rappelni tudó srác és egy tehetséges nő aki nagyon szépen,nem amatőr szinten énekel,na meg egy producer...

Szóval kicsit fura a kérdés,de nagyon fontos lenne, mire voksoltok? Renészeti vagy tehetségkutató? Nem sok időm van dönteni.


2012. dec. 5. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon nehéz anyagi körülmények között élek...élünk.. 23/F
2012. dec. 5. 22:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Én annak a híve vagyok, hogy mindenki valósítsa meg az álmát, de ne csak annak éljen, mert megütheti a bokáját. Legyen egy biztos pont az életedben, és mellette foglalkozhatsz azzal, amit igazán szeretsz.
2012. dec. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha rendőr lennék,akkor mellette űzhetem a színpadi programokat? Esetleg X-Faktor,Megasztár? ....kétlem.... Látod,erre a kérdésre is csak te válaszoltál,az emberek nem tudnak segíteni...legalább is nagy részük.A válaszod idézet jellegű,nem egyértelmű tanács.De azért köszönöm h legalább egy valaki ide írt.Remélem még sokan írnak.
2012. dec. 6. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én szívesen segítenék,de nehéz, mert igazából neked kell érezned, mi az, amit jobban szeretnél.Kérdéssel kapcsolatban, lehet, hogy neked itt a gyakorin ez az első kérdésed, én már rengeteget kiirtam, volt, amire hónapokig egy db válasz sem jött, az én kérdéseimre is kevés válasz érkezik.Talán bonyolult kérdést teszek fel, ki tudja...

Azt nem lenne könnyű megoldani, hogy egyszerre legyél zenész is, meg rendőr.A kettő közül a rendészet a komolyabb pálya, ott több esélyed lenne arra, hogy tartós munkával biztos jövedelmet szerezz, ami anyagi helyzeted miatt fontos lenne, így már jutna pénz a zenész karrierre, de nyilván egy ideig csak hobbi szinten.A zenészkedést mindenképpen hobbiként kellene űznöd, amíg nem futsz be, és még azután is kétséges, meddig marad az ember talpon a mai zenei világban.Tehát ez mindenképp a bizonytalanabbik út minden szempontból.

A rendészettel kapcsolatban pedig nem mindegy azon belül milyen rendészeti irányba indulnál.Esetleg lehetnél magánnyomozó, még azt tudom olyan munkakörnek elképzelni, ami mellett talán jutna kellő szabadidőd a zenélésre is és talán anyagilag sem lenne rossz ötlet.Így össze tudnál talán hozni a kellemeset a hasznossal.

2012. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hm.. :) nem rossz ötlet kedves utolsó válaszadó :) Egyébként ha csak járőri végzettségig tanulnék,akkor mennyi szabad idő lenne?Egy héten szerinted mennyit kellene dolgoznom/szolgálatba lennem??
2012. dec. 6. 13:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Hali 12 órás egy szolgálat közrendes járőrként van nappali szolgálat és éjszakai. Nappali után általában 24 órát pihensz éjszaka után 48-at de ez változó lehet...
2012. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És amikor pihenek nem hívhatnak hogy "munka" van?
2012. dec. 6. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Küldhetnek, de ahogy tudom nem túl gyakori.
2012. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!