Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Másik országrészbe költöztem,...

Másik országrészbe költöztem, és magányosnak érzem magam egy kicsit, a családom és a barátaim mind távol élnek. Felnőttként is alakulnak ki életre szóló barátságok?

Figyelt kérdés

Jó lenne itt is legalább egy barátságot kötni, de a személyiségem hátráltat benne.

Én azt látom, hogy mindenhol szilárdan kialakult kapcsolatok vannak a korosztályomban is, és azon felül is, és senki sem enged magához közel "új embert". Van ötletetek arra, hogy hogyan kezdjek normális emberekkel ismerkedni?

Van valaki, akinek nem gyerekkori barátságai vannak, hanem később alakultak ki? Mert erre nem nagyon ismerek példát.


2012. dec. 7. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen. Én is elköltöztem és találkoztam olyan emberekkel, akikkel a legjobb kapcsolatot ápolom és kölcsönösen számíthatunk egymásra. Ez mind idő kérdése. A munkahelyeden biztosan vannak emberek és idő kell ahhoz, hogy beengedjenek a köreikbe, de ne aggódj szerintem, meg fog oldódni és "beilleszkedsz" majd!
2012. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hogyne lehetne? szerintem ne aggódj :) Nekem 21 évesen alig vannak barátaim, de sosem voltam úgy vele, hogy elkések. Szóval akármilyen korban szert lehet tenni olyan igazi barátokra, csak jó helyen kell keresni.
2012. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nais314 válasza:

Számámra is furcsa, de van!

Munkahelyről van ismerősöm/barátom;

aztán mivel 10 év óta nem vezettem, elmentem jogsis autósiskolába, és most az oktatóm néha rám-Skypeol, mert tudja, hogy annak is nagyon örülök.


Persze meg kell érteni, hogy ezek nem gyerekek: van életük, nem bulizgatunk együtt, stb stb...


7 év után már megismernek a boltosok,

és most épp bejelölt Facen a szomszédom, kiderült, hogy sütni fogok sütit, és holnap ha kész, viszek neki :)


Nem vagyok egy nyitott ember - de előzékeny és illedelmes vagyok...

2012. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!