Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kurt Vonnegut : Börtöntöltelék...

Kurt Vonnegut : Börtöntöltelék. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, bár vannak szerintem jobb könyvei is Vonnegutnak.
2009. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem igazán tudom eldönteni, hogy tetszett-e vagy nem :/. Vannak benne érdekes dolgok de igazából olyan mintha semmiről nem szólna az egész. Csak nagyon furcsa 2ős érzés van bennem, mert nem merném azt mondani rá h á mekkora sz@r könyv nem volt benne semmi, viszont azt se, hogy hú ez aztán tele van mindenféle jóval, kihagyhatatlan könyv. De az is valószínű, hogy egyszerűen nem értem át az egészet.
2009. aug. 21. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Olvass esetleg más müveket is Vonneguttól, például az Ötös számú vágóhidat, vagy a kedvencemet, a Bajnokok reggelijét.
2009. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ebben a könyvben van valami ami igaz? Mert például engem az is zavart, hogy nem tudom, hogy akkor ebböl igaz valami vagy teljsen kitalált.
2009. aug. 21. 19:33
 5/6 anonim válasza:
A Watergate botrány nyilván igaz belőle. Persze a benne vállalt szerepe meg a többi nem igazán. Volt fantáziája az öregnek, egyszerűen.
2009. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem annak idején a Vonnegut könyvek tartalma már egészen összefolyt. A Virágkarnevál(nem ez a címe, de így rémlik. Asszem egy napraforgótábla van a borítóján.) és a vékony, kék fedeles világon túli riporterkedés tetszett a legkevésbé. A többi kötelező, leginkább az 5-ös vágóhíd. - "Most jön ki az is, most jön ki az is!" /V. után szabadon/ Isten nyugosztalja!
2009. dec. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!