Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok, nem...

Nagy bajban vagyok, nem akarom cserben hagyni a fiú barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még pár hete elhatároztuk egy fiú barátommal h elutazunk ahova már rég óta terveztük, viszont nekem közbejött vmi és emiatt a szüleim nem engednek el. Viszont már lefoglaltuk a szállást is és ha nem megyünk elveszítjük a pénzt ugyanis nem lehet lemondani. Ő viszont azt mondta h egyedül nem megy el semmiképp de nem tud mást rajtam kívül mert szinte csak fiú haverjai vannak. Viszont erre spóroltunk rég óta, nem tudjuk mikor jönne össze legközelebb..


Mit javasoltok, keressek neki vkit vagy próbáljam meg eladni a részem v mindkettőnkét vkinek? (felesbe fizettük) Bár én már ingyen is odadnám csak találnék vkit mert sürget az idő és úgy legalább ő elmehetne még ha nem is velem.. :/


2012. dec. 15. 22:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Keress neki egy normális csajt, értékelni fogja, ha meg tudnak ismerkedni. Síelni menne?
2012. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hát szerintem ő veled akart elmenni. Nem hinném hogy csak úgy bárkivel elmenne aki lány.

Amúgy hova mentetek volna? mert ha olyan hely lehet hogy tudok segíteni az utazás megvásárlásában

2012. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Északi tengerhez, jó tudom nem vagyunk normálisak h ilyenkor oda megyünk :D de ez érdekelt minket h milyen télen ott :)

Hát gondolom velem akart menni elsősorba de nem azért h összejöjjünk, mi csak barátok vagyunk. Ha találnék neki egy stílusban hozzá illő lányt akivel nem totál ellentétei egymásnak szerintem vele is szivesen elutazna :)

2012. dec. 15. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudod meggyőzni a szüleidet?
2012. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj h egy olyan dolog jött közbe amiről ha lelépnék elég nagy szemétség lenne és még össze is vesznénk emiatt lehet. A foglaláskor sajnos még nem tudtuk h ez most közbejön.
2012. dec. 15. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Családi program? Nem lehet későbbre áttenni? Milyen programról van szó?
2012. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet áttenni én már mindent megpróbáltam :( Többet nem szeretnék elárulni ezzel kapcsolatban, de szerintem ez nem is fontos most.
2012. dec. 15. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát csak arra gondoltam, hogy talán te túlzod el és nem olyan nagy súlyú családi program.
2012. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi h próbálsz segíteni, de sajnos itt már nincs más megoldás mint a bukta ahogy érzem :(
2012. dec. 15. 23:02
 10/11 anonim ***** válasza:
És ha eltolnátok az utazást későbbre? Nem lehet módosítani a foglalás időpontján?
2012. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!