Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tanácsolnátok egy külföldinek,...

Tanácsolnátok egy külföldinek, hogy telepedjen le Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha én egy szegényebb országban élek, ajánlanátok nekem Magyarországot? Melyek a pozitívumai az itt élésnek, és melyek azok a dolgok, ami miatt lebeszélnétek erről?
2012. dec. 20. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy gazdagabb országból érkezett nyugdíjasnak elvileg megérné, mert a külföldi nyugdíját sokkal takarékosabban el tudja költeni és ez az ország gazdaságának is jót tesz.

Szegényebb országból érkezett külföldinek csak munkavállalóként érhetné meg, de mivel a magyarok sem kapnak állást és nyugatabbra lévő országoknál sokkal jobban járna, ezért nem tudnám ajánlani.

2012. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

No hát azt tapasztalon, Németországban olcsóbb az élelmiszer.

Mégis előfordul, hogy német, holland hazánkban vesz nyaralót, vagy ide is költözik.

Magyarország nem rossz hely!

Időjárása, klímája kiegyensúlyozott, lakói szerények, szorgalmasak, bár a nyelve szokatlan idegennek.

Manapság a gazdasága nem igazán működőképes.

Ha valaki országot vált, annak oka van.

Pénzt nyugatabbra többet kereshet.

Ősszegezve - Isten hozta!

2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez nagyon relatív. Ha etióp az illető, akkor valószínűleg megérné. Ha szerbiai, akkor esetleg. Amúgy tényleg nagy idill és szépség van Itthon, szerintem bárki szívesen jönne ide.
2012. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!