Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leállítani őket?...

Hogy tudnám leállítani őket? Ha visszaszólnék, akkor milyen következmények lehetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és a testvéreimmel mindig járunk az edzőterembe egy órára. Az edző egy elég fiatal srác. Azt kell tudni, hogy én vagyok a legfiatalabb, nagyon sok a 35-40 éves ANYUKA, aki HÁZAS, és GYEREKE van, de mégis odajárnak, amivel persze semmi gondom nem lenne, de undorító amit művelnek. Az edző seggét markolásszák, ő meg elég egyszerű, szerintem azt hiszi, csak a show része. Mielőtt mi odamentünk volna, ők voltak a sztárok, de most már kicsit a tesóimmal átvettük a középpontot. Tök jó barátok vagyunk az edzővel, mindig hülyéskedünk, ami nekik nem tetszik. A tesómnak elég durván beszóltak, engem meg a másik tesómat pedig primitívnek és gyerekesnek neveztek. Nem tudjuk miért. Annyit csináltunk, hogy az óra elején ugráltunk, és az edző odajött hozzánk. Ki akarnak minket túrni. Már nagyon felidegesítettek, én egy béketűrő ember vagyok, de van egy határ. Nem engedem, hogy így beszéljenek velünk. Azon kívül az órára úgy öltöznek fel, mint a sarki k.... . Neccharisnyában, meg miniszoknyában jönnek be. Az egyikük még a bugyiját is mutogatta a múltkor, mert szoknya volt rajta. Visszaszólnék nekik, de van bennem egy kis tisztelet, hiszen idősebbek. Ha mégis visszaszólnék, lenne belőle valami komolyabb dolog? Mondjuk verekedni nem szeretnék :D


2012. dec. 21. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
friss hús a tyúkudvarban ... ne szólj vissza, mert ezek együtt megtépnek :)) ... hagyd őket, nekik már csak ez az élvezet jutott
2012. dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hidd el azzal jobban irritálod őket ha nem csinálsz semmit csak tovább ökörködtök az edzővel...

hajrá, friss hús mindig győz! :D ők meg majd találnak a kiskocsmában maguknak valót :D

2012. dec. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól mondják az előző válaszolók, egyszerűen ne foglalkozzatok velük. Arra várnak, hogy mikor tudnak benneteket felhergelni. Ne engedjétek!

Csak az irigység beszél belőlük. Sokkal jobban idegesíti őket, ha nem foglalkoztok velük.

Egyébként, ha hajba kapnátok, lealacsonyodnátok az ő szintjükre. Semmivel sem lennétek jobbak náluk.

2012. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!