Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » El fogunk költözni egy közeli...

El fogunk költözni egy közeli faluba városból. Nagyon nehezen élem meg már most. Mégis mit tehetnék, hogy ne csak a hátrányait vegyem észre?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Lehet,hogy ha kicsit idősebb lennék,nem viselne meg ennyire..

Ez a költözés a szüleim számára kedvezőbb,sulit sem kell váltanom,mert busszal be tudok járni...

Ma tárgyaltak a ház eladójával anyuék, és a jövő hét végén már papíron is biztos lesz. Most meg olyan rossz a kedvem,én ezt nem akarom... ez egy másik élet lesz,másik ház. A buszozástôl is tartok,mert én inkább az az épp időben elkészülős vagyok... Idøhöz leszek kötve.

A barátaim többsége szintén bejárós ,meg ezt is meg lehet oldani,de én annyira tartok ettől a egésztől.

Egyik barátnőmmel,aki tulajdonkêppen a legjobb bnőm,bár nem is tudom beszéltem erről. Neten keresztül ,írtam neki egy nem kis terjedelmű szöveget ,ő meg lereagálta egy kétszavas mondattal...ez rosszul esett,mert vártam,hogy bíztasson ,ez jól esne az embernek..

Többi ismerősömnek még nem mondtam,mert ugyan 99,9 %,de ott van az az egy tized.

Háát,tudom hülyén hangzik,de legalább kiírtam magamból,és ez jó...


Esetleg közületek valaki,aki hasonló helyzetben volt,mit tapasztalt,hogyan élte meg ?


2012. dec. 21. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetes,hogy félsz az ismeretlentől.Ha közösséget nem kell váltanod,akkor a körülményekhez hamar hozzá fogsz szokni.A buszt mindenki lekési legalább egyszer.Utána már tudni fogod,mi az utolsó időpont,amikor elindulhatsz:)
2012. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom,hogy irt/al !

Remelem,hogy minden rendben lesz.

2012. dec. 21. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze.Miért ne lenne.Amúgy én szerettem buszozni.Mindig történt valami érdekes,vagy vicces.Egy idő után már ismerni fognak a sofőrök,és az ingázó utasok nagy része is.
2012. dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy ezzel egyedül én is tragédiaként élem meg még a pozitív változásokat is. Pedig én 23 éves vagyok! Nem lesz ba, inkább tevezd meg az új szobádat klasszra!
2012. dec. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom....

De eleve kisebb szob lesz,mint a mostani. Nem azert mert lejjebb kell adnunk,hanem mert ilyen a haz elrendezese...

2012. dec. 22. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!