Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár év alatt tényleg ennyit...

Pár év alatt tényleg ennyit romlott volna a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Mindenhonnan ezt hallani.Nektek mi a tapasztalatotok?

2012. dec. 22. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én személyesen semmi változást nem tapasztaltam, de biztos romlott, ha azt mondják.
2012. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki már qurvára rendet tehetne.
2012. dec. 22. 01:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Minél kevésbé lehet tisztességesen megélni, annál többen fordulnak a törvénytelen módszerekhez. Ezt részben meg is értem.

Na meg aztán a kátrányos helyzetűek is többen vannak, mint pár éve, ezért is nagyobb a bűnözés.

2012. dec. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Mindenhonnan ezt hallani"


Mert manapság a médiában mindenhol kormányközeli emberek vannak vezető pozíciókban ezért nagyon meg kell szűrniük a tv-knek stb. hogy mit adnak le és mit nem ha nem akarnak horribilis összegű büntetéseket. Ezért az ilyen szempontból rizikós politikai hírek helyett többnyire inkább bűnügyi híreket adnak.

2012. dec. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem néznél híradót és nem olvasnál híreket, akkor meg abban a hitben lennél, hogy ebben az országban nincs is bűnözés.


Régen se volt kevesebb gyilkosság és rablás (még a kemény diktatúrában is volt bőséggel) csak éppen régen nem jelentették be másfél perccel az esemény után, és nem szajkózták folyamatosan, hanem eltitkolták.

2012. dec. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben lehet valami.De most már sajnos a saját bőrömön is tapasztalom,hogy mintha bátrabb lenne az a bizonyos lecsúszott réteg.Már másodszorra ért incidens.Nem esett bajom,de azért elég ijesztő,hogy nagyobb bajba is kerülhettem volna.Két,három évvel ezelőtt azért nem volt ez.
2012. dec. 22. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!