Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tervezik a férfi alkalmi...

Miért tervezik a férfi alkalmi cipőket kényelmesre, a nőit, meg kifejezetten kényelmetlenre (egészség károsítóra)?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert különbség van a férfiak és nők igényei között.

Egy nő az olyan funkciójú cipőket, amelyeket a férfiak "alkalomra" vesznek fel, slamposnak tartja.

2012. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
VAnnak kenyelmes cipok a nok szamara is, viszont a kulonbseg az, hogy a ferfiak pl. nem viselnek magassarkut, igy nekik ezt nem fogjak tervezni sem. A noknek sem fontos, hogy kenyelmetlen fazont valasszanak pl.
2012. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet egy magas sarkú is kényelmes, viszont alkalmi cipőknél a nőknél nem a kényelem, hanem az elegancia a fő szempont. Gondolj bele: alkalomra a férfi felvesz egy öltönyt, azt jól van, a nők meg... tudod, na :D
2012. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

most volt a céges buli, a legtöbb nő kidőlt tök hamar, és a lábát fájlalta...


de miért slampos egy kényelmes cipő?


nekem pl. férfi szólt rám, mikor gólyabálon nem voltam elegáns cipőben.

lehet ezeknek a nőknek se maguktól jön, hogy sanyargassák magukat.

2012. dec. 23. 13:07
 5/11 A kérdező kommentje:

magassarkúban még nem láttam kényelmeset.

csak a nagyon kényelmetlen és kevésbé kényelmetlen közöttieket.

2012. dec. 23. 13:08
 6/11 A kérdező kommentje:

3/5


a lábakat fájlaló, fogdosó, esetenként csetlő botló nőkben mi az elegáns?


és ezeket a dolgokat előre lehet tudni.

2012. dec. 23. 13:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem kell olyan hű, de magas sarkút felvenni.

Nekem pl nincs bajom vele, ha nem 10 cm-es egy sarok és tű, hanem vastagabb és kisebb.

2012. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy a férfiakat nem igazán izgatja, hogy milyen cipő van rajtad. Persze, ha mondjuk gumicsizmában, vagy szakadt sportcipőben mész egy elegáns rendezvényre, az szemet szúr. De ha egy szolid, kényelmes cipőt veszel fel, a fúrkálódós kisasszonyokon kívül senki sem fog belekötni, vagy lenézni miatta. És a férfi alkalmi cipők sem mindig kényelmesek. Pont azért, mert nagyon merevek. Nem követik a láb mozgását. Vízhólyagokat csinálnak.
2012. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Elárulom, hogy a férfiakat nem igazán izgatja, hogy milyen cipő van rajtad. "


pedig eddig inkább férfiaktól tapasztaltam ezt, hogy beszólogatnak, ki hogy van öltözve (utcán pl, elég gyakran hallani férfiakat beszólogatni a másik öltözéke miatt, a nőket jóval kevesebbszer).

Meg máskor is, a pasik is elég gyakran nézik meg a ruhát, tesznek ilyen-olyan megjegyzéseket.

2012. dec. 23. 15:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem.A női ruhák olyan kényelmetlenek és csak hátráltatnak a mozgásban.utálom a magassarkút,a szoknyát és a válltáskát is.Pedig próbáltam a nyomás hatására nőiesen öltözködni,de egy kalap sz@r.
2012. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!