Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, történt már olyan...

Lányok, történt már olyan veletek, hogy utcán/buliba/vagy bárhol valaki megfogta a feneketeket? Hogy reagáltatok rá? (őszinte, részletes válaszokat várok, légyszi jelezzétek korotokat! )

Figyelt kérdés

2012. dec. 23. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek az utcán, kerékpározás közben nyúlt oda egy ismeretlen, aztán a srác elkezdett jópofizni és ismerkedni a barátnőmmel! Ő hirtelen nem tudta mit kezdjen a szituációval, leblokkolt. Én amikor később megtudtam, akkor a gyereknek be akartam verni az arcát! Aztán egyszer még látta a srácot a szokásos útvonalon közlekedni, de mikor a tudomásomra jutott a dolog, azóta kerülővel megy a srác!
2012. dec. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen, pár hónapja egy beteg fiú, akit már többször is láttam és beszólogatott a lányoknak, megfogta az utcán... Hirtelen úgy lefagytam, hogy nem tudtam semmit csinálni, de utána legszívesebben megöltem volna.
2012. dec. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Igen, este mentünk hazafelé a barátnőmmel, s szembe jött velünk 3 tróger roma hapsi. Amint megláttak minket egyből ment a beszólogatás, na mondom húzzunk innen sürgősen. Amikor elhaladtak mellettünk az egyik megfogta a fenekem, aztán elkezdtem szitkozódni, mert annyira megijedtem a helyzettől és ideges lettem. Aztán meg mi futottunk, mert a rohadványok utánunk eredtek a cifra káromkodásom után, de megúsztuk a dolgot.

20/L

2012. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 rendőrt kell hívni, és felhívni a figyelmüket, hogy hívod a 107-et!
2012. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer fesztiválon egy részeg srác. Akkorát ütöttem a csuklyásizmára, hogy összeesett. Szerintem legközelebb kétszer is meggondolja, fogdos-e idegen lányokat.


24/N

2012. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
90%
Buliban sokszor volt rá példa.De a legemlékezetesebb az volt ,amikor üveggel vágtam utána úgy a bordái közé,h jó pár másodpercig nem kapott levegőt! :)
2012. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lefagyok kb azt se tudom hol vagyok meg hogy mit csináljak
2012. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
88%
23 éves srác vagyok, de témába vágó. Velem egyszer történt meg egy eset, aminek az emléke is eléggé idegesítő. Buliban voltunk, bent teljes tömegnyomor, hering-feeling. Hirtelen arra lettem figyelmes, hogy egy csaj előttem van, és hozzám simult teljesen véletlenül, úgy hogy a kezem előttem volt simán. Megfordult és megpofozott, azt se tudtam mit csináljak, csak grimaszoltam egyet, hogy miért ?! Aztán továbbfurakodott. Rossz belegondolni, tisztára megalázó volt, utána havernak hiába magyaráztam, csak vigyorgott. A kezemmel pedig nem is csináltam semmit, néhány mp leforgása volt az egész. Teljesen meglepett az egész, de ez egy speciális eset a fentiekhez képest. :P
2012. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Amikor 18 evesen eloszor elmentem buliba,tancolas kozben egy csavo megfogta a seggem es bele is markolt de rendesen,hatraneztek azt vigyorgot,bevertem egyet neki aztan kirugtam a labait alola.. Ma meg mikor jottem haza fele jott velem szemben egy pasi kb 30koruli volt,meregetett meg kacsintgatott,vigyorgott ram,nem reagaltam semmit,aztan mikor elmentunk egymas mellet megfogta a seggem,mit se mondjak ket teli szatyor volt az egyik kezemben,reflexbol olyat oda vagtam neki,hogy megszedult azt osszerogyott meg egy k..anyadat hozzafuztem..20\L
2016. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen suliba

Az uj gyerek

Nem tudom mire készült..

2020. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!