Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek van olyan ember a...

Nektek van olyan ember a környezetetekben, aki nagyon ráakaszkodik másokra annak ellenére, hogy tudja, hogy nem kedvelik?

Figyelt kérdés
Akár lehet családtag is.Nem érti meg,hogy nem akarok vele lenni,meg beszélgetni vele,pedig tudja nagyon jól.20 éve tart már ez az egész,egy rokonról van szó.Egy házban élünk.Mit tegyek,hogy lerázzam?

2012. dec. 28. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagok. Egy ismerősömet nagyon kedvelem, de ő folyton elutasít és nem szeretne időt velem tölteni. Én már kezdek beletörődni ebbe, habár még nem emésztettem meg. Ha egy házban élsz vele és 20 éve csinálja ezt, akkor sokat nem lehet tenni. Mindig mondj valami indokot, ami miatt épp akkor nem érsz rá.
2012. dec. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!