Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Biztos fura lesz ez most de...

Biztos fura lesz ez most de nincs humorérzékem valaki adna tanácsokat hogy ezt hogylehetne "fejleszteni"?

Figyelt kérdés
egy csomószor van olyan helyzet,hogy társaságban ülünk a párommal és vicceket mesélnek és ugye viccesen oda szológatnak egymásnak én ezt nem értem és ha épp nekem szánnak egy ilyent akkor értetlenül ülök nem tudok mit visszareagálni és ugy érzem tök butának néznek emiatt, annyira durva,hogy én nem értem őket tegnap ez épp szóba került a párom és köztem mondta,hogy soha nincs humorérzékem nem értem a vicceket ez elég rosszul eset tőle... ő eléggé humoros egyéniség valahogy fejleszteni szeretném ha lehetne. valaki aki tud kérem segítsen nagyon megköszöném.
2012. dec. 29. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Most hogy mondjam szépen, ehhez is kéne egy bizonyos fokú intelligencia, hogy értsd a poénokat... De abszolút semmit se találsz viccesnek vagy mi?
2012. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Talán csak az a baj, hogy társaságban feszengsz, nem vagy elég laza, komolyan veszel minden szót, ezért nem esik le, hogy mikor hülyülnek. Kicsit bővebben írhatnál magadról, hogy kiderítsük mi a baj, min változtathatnál.
2012. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen nagyon sokszor izgulok hogy amit mondnak azt vajon tényleg viccnek szánják vagy nem.egy csomószor nem merek megszólalni mert félek ,hogy az nem lenne vicces amit mondanék és tovább égnék!:(
2012. dec. 29. 14:32
 4/22 A kérdező kommentje:
sajnos nem régen nem voltam ilyen tök sokat röhögtünk a barátaimmal testvéreimmel most meg jött ez a nem is tudom minek nevezhetném "fóbia"
2012. dec. 29. 14:34
 5/22 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerű a megoldás. Lazíts, ne akarj mindenkinek megfelelni, mert abból csak az lesz, hogy egyre hülyébben érzed magad. Ne aggódj, senki nem tart butának, úgy látszik, olyan típusú ember vagy, aki nehezebben oldódik. Csak próbáld elnyomni a kisebbrendűség érzését, fogadd el, hogy sosem leszel a társaság középpontja, de azért szeretnek és megbecsülnek a többiek. Relax, na :)
2012. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad ezen. Én sem vagyok egy vicceskedő ember, persze, nem vagyok fapofa, de nem tudok fűn-fán nevetni, csak azon, ami számomra szórakoztató. Ezen annyira nem lehet változtatni, mindenkinek más a természete. Nem vagyunk egyformák: amin az egyik ember kiszakad a röhögéstől, a másik nem érti, csak elmosolyodik, vagy egyáltalán nem tartja mulatságosnak, sőt, van, aki totál megsértődik. Az utóbbira a családomban is volt példa: egy rosszul elsült poénos megjegyzésből 1 év harag lett.
2012. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat és köszönöm azt is hogy probáltok segíteni megprobálom megfogadni,de az az igaszság ,hogy mondják,hogy igyak alkoholt (már mintha társaságban vagyunk )probálok is inni addig jó amig be vagyok csicsentve de nőként nem szeretnék a földön fetrengve síkítozni és másnap meg semmire nem emlékezni ,tehát ebből,most azt akartam kíhozni,hogy a pia sem segít igen igaza van az egyik válaszolónak neharagudj!! nem volt kint név!hogy sajnos mindenkinek megakarok felelni. Ebből egy az ,hogy elegem lett a másik meg az,hogy nem is tudnék!mind1 ugy látszik én tényleg ilyen vagyok de tényleg nagyon köszönöm a válaszotokat!
2012. dec. 29. 18:51
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem kell a földön fetrengeni kérdező, elég nagy tévedésben élsz. Lehet egy este kellemesen elkortyolgatni 1-2 üveg sört van 2-3 pohár bort, közben max 2 feles rövidital. Egész este meglesz a kellemes hangulat, de a berúgást meg messzire elkerülöd, nem kell rögtön egy üveg vodkát magadba borítani...
2012. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
persze igen annak aki bírja aki nem igazán iszik az pedig lehetséges,hogy nem .volt olyan hogy meg ittam 2 felest és rögtön mentem a wc-re.......!
2012. dec. 29. 20:52
 10/22 anonim ***** válasza:
Akkor ne röviditalt igyál basszus, hanem sört/bort és egyél előtte, hogy felszívja az alkoholt. Úristen, komolyan....
2012. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!