Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tetszenek ezek a nevek:...

Hogy tetszenek ezek a nevek: Krisztina és Amália?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 00:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

52%-os!

Téged véletlenül nem Infantilisnek hívnak? :D

2012. dec. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

61%-oska


Ne magadból indulj ki:DD

2012. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha lányunk lesz, nálunk az Amélia név a nyerő, sokkal jobban tetszik, mint az Amália :)
2012. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Én elvagyok a Bernadettel, köszi. :)
2012. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy titeket az alattam lévő Ámándás kérdés ihletett meg,én meg a felettem lévő 'adhatom-e az Alumínium nevet' kérdést ihlettem meg,de azért nem árt pár normális válasz sem. Aki ilyet adott,azt köszönöm.
2012. dec. 30. 00:47
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem az Amália nem tetszett, de a sógornőmet így hívják és mostanra már teljesen megszoktam a nevet, sőt, már tetszik a hangzása. Amúgy Aminak is lehet becézni, nem feltétlenül kell Amálkának hívni. Azért ott még nem tartok, hogy a leendő gyerekemnek ezt a nevet adjam, de összességében nincs vele bajom.

A Krisztina név tetszik, de a becézett formái nem.

2012. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9%
A Krisztina szép név, az Amáliáról reflexből a spanyol szappanoperákból ismert, hisztis vén banya jut az ember eszébe, úgyhogy azt hanyagoljuk.
2012. dec. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A Krisztina nem tetszik.

[link] egy ilyen lány jut róla eszembe.

Az Amália aranyos,de túl nyálas.

[link]

2012. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

17


Pacsit neked:XDDDDDDDDDD

2012. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nekem mind a két név tetszik, szerintem szépek :)

A Krisztina lehet Kriszti, vagy Tina is, és mindkettő jó becenév.


Az Amália is szép név és senkit nem ismerek, akit így hívnak. És lehet Aminak, vagy Liának is becézni, amik szintén szépek :) Akinek meg szappanopera jut róla eszébe, az ne üljön annyit a tv előtt :D

2014. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!