Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A spanyolok vagy a magyarok...

A spanyolok vagy a magyarok muveltebbek?

Figyelt kérdés
(Mielött valaki belem kötne nem ir a telefonom hosszu ekezetet.)

2013. jan. 1. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen mi magyarok! A "spanyolok" - mármint akik a "Spanyolország" nevű összefoltozott tartományterületen élnek - meg nem.
2013. jan. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es ez pl miben nyilvanul meg? Egyebkent a spanyolorszagi spanyolokra gondolok.
2013. jan. 1. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én spanyolokkal egy albérletben laktam, nekem nem tűnt fel a fél év alatt nagy műveltségi különbség köztünk, és köztük
2013. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Semmi különbség nincs műveltség tekintetében. Már miért lenne egyik nép felsőbbrendűbb vagy műveltebb, milyen alapon szarna rózsaillatúbbat. Még a primitívnek minősített bennszülött vagy fejlődő országok társadalmai sem olyan primitívek, mint azt a modern emberekkel, a kapitalista nyugattal el akarják hitetni.
2013. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!