Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cikiznek a Facebookon! Mit...

Kovács Bogi kérdése:

Cikiznek a Facebookon! Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim, ismerőseim mindig oltogatnak Facebookon, nagyon bántóakat kommentelnek a képeim alá. Szerintem élvezik, hogy a neten bármit megtehetnek. Mit tegyek? Ez engem nagyon bánt, nagyon rosszul esik. Kicsit duci is vagyok, ezért nem nagyon barátkozom senkivel.


Van valaki akivel hasonló történt?



2013. jan. 4. 19:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja és 15L
2013. jan. 4. 19:46
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Nem kötelező fent lenni fészen! Töröld a profilod. Vagy ha annyira baromi fontos neked a fészbuk akkor csak azt az ismerőst töröld/tiltsd aki rosszat ír!
2013. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem a facebook a világ, szerezz élő, igazi barátokat, ne add fel.

Másrészt meg tiltsd le, hogy ne lássa a képedet, aki bunkó. Töröld a bántó hozzászólásokat, írd ki, hogy aki csak piszkálni tud, azt törlöd az ismerősök közül. Tudod kicsilány, nem az a fontos, hogy hány száz ismerősünk van, mert legyen csak 100, de az mind normális ember. Én csak ilyenekkel tartom a kapcsolatot.

2013. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Tojd le őket. Legyél te az okos, ne reagálj rájuk. Töröld ki a sértő kommenteket, hogy mások ne lássák. Ha annyira nem fejezik be, tiltsd le őket, vagy töröld ki a listádról.

Sajnos a hülye gyerekekkel nem lehet mit kezdeni, ha nem ért a szép szóból.

Kicsit duci vagy. Zavar? Akkor mozogj, sportolj, hogy jobban érezd magad a bőrödben.

2013. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
a köcsögöket tiltsd, és 1profil kép is elég.
2013. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Fogod, és letörlöd magad facebookról.
2013. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én ilyeneket be sem jelölnék. Mit képzelnek ezek magukról, ők sem tökéletesek!!! Ezzel magukról is állítanak ki szegénységi bizonyítványt! Egyébként jelenteni is lehet az ilyen kommenteket. Ne hagyd hogy ezt tegyék veled, tiltsd le őket, és biztosan akad legalább egy megbízható, rendes lány akivel tudsz barátkozni.
2013. jan. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Hányadikos vagy?

Fiúk vagy lányok piszkálnak?

Mert a lányokat szerintem könnyebb megbántani...

Próbálj olyasmivel visszavágni amiben te jó vagy, ők meg nem.

Pl. ha te jó tanuló vagy... akkor te legalább okos vagy ők meg csicskák..

Ha fiúk... hát ebben nem tudok segíteni xd

2013. jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%

Előző vagyok...

Azt még hozzátenném, hogy töröld őket, nem kell magadat...

És mondd meg nekik hogy inkább ismerjenek meg téged, mert ők sem tökéletesek.

Lehet hogy most azt gondolod.. hogyha lefogysz akkor megváltozik, és nem fognak piszkálni... de nem így lesz..

attól még belekötnek h csúnya vagy, szar cuccokba jársz vagy akármibe... ilyen mocskos r ohadék embereket én is utálom.

Ha nagyon zavar ez téged,VAGY ÉRZÉKENY VAGY, akkor menj át másik suliba.. mielőtt lelkileg összetörsz. Ha meg nem nagyon bánt akkor továbbra is szard le őket!!!!

2013. jan. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Tiltsd le őket (adatvédelmi beállításokban meg tudod tenni ezt).

Aztán csinálnak, amit akarnak.

2013. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!