Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha havonta 60 ezer forintot...

Ha havonta 60 ezer forintot keresek pályakezdőként, közel a 30-hoz akkor hány év múlva tudok saját lakást venni és kisbabát szülni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 08:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Saját lakást soha. De babát akármikor szülhetsz, csak nem biztos, hogy eltudod tartani ennyiből.
2013. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Miben vagy pályakezdő?
2013. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ennyiből albérletet se nagyon lehet fenntartani, nem hogy saját lakást venni. Kisbabát szülni meg ennyi pénz mellett nagy felelőtlenség lenne. Biztos lesz majd jobb állásod is. De ezt ugye senki nem tudja megmondani, hogy hány év múlva.
2013. jan. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dettó. :(


Sajnos saját lakás soha, albérlet se nagyon... Szinte semmi kilátás, sajnálom, hogy ezt mondom, de én is így érzem. :(

2013. jan. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudod nemhiába ösztönzik a lányokat arra,hogy módossabb pasit keressenek férjnek.
2013. jan. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló kérdést tervezgettem ma kiírni...persze ami késik nem múlik. Gondolom Te sem ebbe a kategóriába szántad,csak "okosan" átpakolták. Pedig ezek szerintem tényleg családi kérdések... hogyan lehet ebben az országban egy biztos családi hátteret,az ALAPOKAT megteremteni??
2013. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedül vállalnál kisbabát? Vagy a párod mennyit keres? Inkább az a mérvadó, mert te így is úgy is GYED-en, GYES-en leszel. Vagy csak elvi szintű a kérdés? Lakást ebből így nem fogsz tudni venni soha,ahogy írták is, főleg, hogy a 30-hoz közel állsz, az albérlet is necces.
2013. jan. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért ne keseredj el. Neked már van munkád, és egy idő múlva feljebbléphetsz. Ha saját lakásod nem is lesz, (szerintem a mostaniak közül az nem sok fiatalnak fog megadatni,)albérletben is lehet gyereket nevelni. És ha a párod mondjuk keres 100.000 -ft ot, te meg kapsz 20.000 Ft gyest. plusz még 10.000 ft családi. Az már 130.000 ezer. Azért ebből 1-2 évig lehet élni.

Addigra akár egy kis tartalék is lehet.


Én is pályakezdő vagyok, és nem volt még egy éves munkaviszonyom. Én most 40 ezret keresek. Igaz volt már 70 ezer is rövid ideig. De én nagyon tudnák örülni egy stabil 60 ezernek. ez vigasztaljon egy kicsit.


Neked már lesz szakmai tapasztalatod.

2013. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki miben pályakezdő? Írjátok már le!
2013. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a 18:15-ös pályakezdő környezetmérnök lennék végzettség szerint.

És van okj-s műszaki jellegű papírom. Nem írom le, hogy mi mert nem akarom hogy volt társaim véletlenül rám ismerjenek, és tudják, hogy mi a helyzet velem.


Persze nem ebben dolgozok, hanem segédmunkás vagyok 4 órában. De ez is hol van, hol nincs. Én is 30-hoz közelítek. Szakmámban most az a helyzet, hogy igény van rá, csak fizetést nem adnak. Néha, hogy levezessem a szellemi energiámat, ha ráérek szoktam ingyen csinálni.

2013. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!