Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen angol káromkodásokat...

Milyen angol káromkodásokat tudtok?

Figyelt kérdés
Mindenki csak azt használja hogy 'fuck' és ennek a magyar megfelelője nem egyértelmű. Valaki tudja a pontos jelentését?
2013. jan. 6. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Szövegkörnyezettől függ.
2013. jan. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amennyire a lökött videókból kiderül, az "O shit" a leggyakoribb. Nagyjából olyan értelmű, mint az "a fenébe", "a francba". A f.ck felkiáltásként nagyjából hasonló, mint a "b.zd meg".
2013. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a kétperces videó kb. kimeríti az angol nyelvű káromkodás teljes szókészletét:

http://www.youtube.com/watch?v=CsWmS5snQuA

2013. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
júú, kamon, szőőr, vaan :D
2013. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Damn it! - a fenébe

Son of a bitch - ez végülis azt jelenti, hogy "ribanc fia", de lehet ez a "k*rva anyád" is

A Fuck az a "bzdmeg" szerintem.

2013. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm :)
2013. jan. 6. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:

for fuck's sake

holy crap/shit

son of a bitch

wanker (emberre mondják)

hirtelen ennyi. :D

2013. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egy-két britet tudok pluszban.

bender = b*zi

tosser = wanker

bollocks = baromság, kb. mintha azt válaszolnád valamire, hogy "meg a tököm"

2013. jan. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. jan. 11. 23:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem az angol káromkodásban,amit általában nehéz pontosan magyarra fordítani (filmekben szokott a szájraírásnál gondot okozni),mert beékelik a "fuck"-ot vagy a "hell"-t.

PL:

Where the hell is the Missi-fucking-sippi? - Hol a %csába van a kib%szott Missziszippi?

Mert ugye mi nem szedjük szép a Missisipi szót és nem teszük közé a bmegot. Ennek ellenére nekem marhára tetszik.

2013. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!