Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lányok miért nem barátkoznak...

A lányok miért nem barátkoznak lányokkal?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok és a kérdésem arról szól, hogy miért nem nyitottak, barátságosak egymással a lányok. Szívesen barátkoznék, de valahogy csak fiúkkal sikerül, annak pedig rendszerint nem lesz jó vége. Vannak olyan témák, amiket jobb lenne egy értelmes lánnyal kitárgyalni, de egyszerűen nem találok. 21 éves vagyok.
2013. jan. 8. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen keresed vagy rosszul csinálod.
2013. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:

Egyszer a keresésről azt olvastam, hogy aki gyakorolja benne magát, az egy bizonyos, meg nem határozott idő elteltével meg fogja találni azt a bizonyos illetőt/dolgot.

Tanulságként tehát ajánlom szíves figyelmedbe, a fenn említett mondat végiggondolását abból a célból, hogy ha a történelem számos bizonyítékát adta már az elmélet gyakorlati helyességének, akkor érdemes lehet kipróbálni.

Közben, amíg írtam, frappánsabban és lényegesen rövidebb megfogalmazás is eszembe jutott.

Aki keres az talál! :D

2013. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lerí a válaszokról, hogy nem érdekel titeket a nyomorom, de nem is erről szólt a kérdés. :) Épp ezért írtam, hogy a kérdésem arról szól, hogy miért nem nyitottak, barátságosak egymással a lányok. Persze nem zárkózom el az elől sem, hogy bennem van a hiba.
2013. jan. 8. 20:30
 4/10 yuda ***** válasza:

Miért nem nyitottak a lányok?

Erről az jutott eszembe, hogy egyszer láttam valahol egy barátkozásra nyitott lányt és utána többen mondták, hogy ez nem is egyedi eset. Érdekes?!

Ebből azt a sokak szerint merész következtetést vontam le, hogy az emberiség leányai két csoportra oszthatóak: vannak nyitottak a barátkozásra és vannak akik kevésbé.

2013. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy te milyen szellemes vagy!
2013. jan. 8. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:

A te válaszod alapján meg ritka savanyú és rosszindulatú vagy, én se barátkoznék veled. Na akkor kinek van igaza??

Nem tudom mi a nehéz benne, fősulin nagyon sok csaj van és akiket ismerek, azokkal mind jóban vagyok szinte, bármikor tudunk pár percet dumálgatni. Régebbről is van pár lány barátom. Ja, ha eddig nem lett volna világos, én is csaj vagyok. A normálisoknál nem tapasztaltam, hogy ne lettek volna nyitottak és barátságosak.

2013. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyrészt azért is van, mert ilyen korra, (én is 21 vagyok) már kialakult mindenki baráti köre az általános- középsuliból, fősuliról, stb, vagy csak simán nem tudják mire vélni a másik közeledését.

De azért ne általánosíts szerintem, lehet csak te nem találkoztál mostanában ilyen lánnyal, aki beszédes és szeret új embereket is megismerni.

2013. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez nem eldöntendő kérdés, hogy kinek van igaza. :) én elhiszem, hogy vannak normális lányok is, biztos tele van a főiskola vele. én dolgozom, nem vagyok főiskolás, így nem vagyok körbevéve sok emberrel. na mindegy, köszönöm az eddigi válaszokat, sziasztok!
2013. jan. 8. 21:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nyugodtan megírhatod, hogy mi a probléma, próbálok segíteni:)
2013. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de lehet van benned hiba vagy egyszerűen totál ellentétes lányokat fogtál ki, nekem van egy halom lány barátom.
2013. jan. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!