Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt mivel lehet "magyarázni"?...

Ezt mivel lehet "magyarázni"? Mert én nem tudok már elmenni az ilyen embereken egyáltalán.

Figyelt kérdés
Osztályba van pár csaj és olyanok hogy látom rajtuk hogy érdeklem őket, mert néznek meg csomószor rólam beszélnek-.- közbe kb nem tudnak úgymond mit mert eléggé távolság tartó vagyok velük nem birom őket meg alapból nem nagyon nyílok meg a közeli barátaimon kívül senkinek.. na és amúgy ha pl buliba vagyunk vagy csak úgy suliba párszor meg oda jön beszélgetni meg rendes.. am meg minden szarért beszól tök jelentéktelen dolgok miatt. Azon gondolkozok hogy nem lehet hogy azért csinálják mert hiába jönnek oda nem nyílok meg nekik és amúgy meg meg akarnának ismerni csak észre vették hogy nem tudnak közel kerülni hozzám mert nem valami szimpatikusak nekem és ezért csinálják esetleg? mert am multkor volt 1 házi buli és ott örültek hogy elmentünk barátnőmmel meg kínáltak mindennel, rendesek voltak.. nem tudom már mire vélni hogy ez miért van...

2013. jan. 9. 15:22
 1/1 anonim válasza:
Én is lány vagyok úgyhogy hihetszz nekem. Mi olyankor csináljuk ezt ha valakit meg akarunk szivatni , vagy akkor ha vmi szavtos pletykát akarunk megtudni (esetleg egy fogadás miatt). Csak meg akarnak tudni rólad valamit hogy utána mindenkinek kibeszéljenek . Maradj távol tőlük akkor nem lesz baj.
2013. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!