Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az ebay-es vásárlásokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Főleg ilyen apróbb áruk, mint gyűrű, karkötő, nyaklánc stb vásárlásával kapcsolatban érdekelnének a tapasztalatok, és főleg a Kínából való rendelés?

Hány nap alatt kaptátok meg az árut?

Tudtok-e ajánlani megbízható kínai eladót?

Minden érdekelne.



2013. jan. 16. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat rendeltem, soha semmi baj nem volt.

Megbízhatóak, nagyon hajtanak arra, hogy tetsszen neked, amit veszel. Ha probléma van, válaszolnak, igyekeznek megoldani.

És max 2 hét alatt mindig ideért.

2013. jan. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felhasználó neveket tudsz mondani esetleg akiknél már rendeltél és teljesen problémamentes volt a vásárlás?
2013. jan. 16. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 4 éve rendelgetek, minden héten szoktam venni valamit, apróságokat főként, nem volt még gond, illetve amivel volt annak visszakaptam az árát. De az is a posta hibája volt szerintem.

Eladót nem írok, ebayen te is láthatod az értékeléseit mindenkinek... az alapján már sejtheted hogy megbízható-e. Mindig attól rendelek akinél a legolcsóbb a kiszemelt cucc és 90% felett van a feedbackje.

2013. jan. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megtudnád mondani, hogy az mit jelent, hogy 90% felett van a feedbackje?
2013. jan. 17. 00:44
 5/6 anonim ***** válasza:

A feedbacket úgy számolják, hogy van számszerű értékelés is és szöveges is. Azt kell bejelölni, hogy mennyire gyorsan ért oda a cucc, mennyire felelt meg a leírásnak, normális volt-e az eladó stb.

Minél magasabb valakinek annál többen elégedettek vele. Érdemes ezért mindig a magasabb értékelésűt választani.

Neveket nem tudok mondani, mert ált mindenkinél ugyanaz van, és nálam az ár dönt :D úgyhogy nincsenek kedvenceim.

2013. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tobb mint 8 eve tobb 100 eBayes termek boldog tulajdonosa vagyok.

Rendelgetek a vilag minden pontjarol.


Az ar szamit, a fenykep minosege (latom mit veszek) es az elado ertekelese. En pl. 98% alatti eladotol nem igen vasarolok.


Illetve mindig megnezem az ertekeleseket. Ha sokan panaszkodnak hogy lassu a szallitas, nem valaszol az elado az emailekre stb. akkor tole nem rendelek. Ha az elmult 6 honapban pl. csak olyan negativ ertekeles volt, hgy valaki rossz arut kapott (de az elado utolag azt kicsereli) akkor az nem olyan nagy ugy, mert mindenki kovethet el hibakat es amikor ezek naponta 50-100 termeket postaznak, akkor nagyobb az esely a hibazasra.


Azt tartsd szem elott, hogy nemsokara jon az ujev, es a kinaiak hetekre leallnak, ugyhogy ha keson rendelsz, akkor lehet, hogy csak marciusra kapod meg a cuccot.

2013. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!