Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted van művészeti...

Szerinted van művészeti értéke a mulatós-disco zenének (pl. Bódi Guszti, Jolly)?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Szeintem nincsen, csak szórakoztat.
2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Számomra nincsen és engem nem is szórakoztat.

Egyébként minden lehet művészet, akármilyen dolog.. Az emberektől függ, mire mondják, hogy művészi és mire nem.

2013. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Egy adott helyen és időben elfogadható: lagziban, hajnali 3 után.

Egyébként nincs.

2013. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
MaMAmAm
2013. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
kifejezi az emberek bulgárságát.
2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Magára a CD-e és a borítójára is bűn pazarolni a műanyagot, a papírt, és a pénzt.
2013. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nincs, engem rohadtul irritál. Főleg amikor mások rád errőltetik ezt a gicces hulladékot!
2013. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. márc. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Szomorú dolog, amit nem régen a Youtube-on kattintgatva tapasztaltam. Ennek a Jolly-nak a számait több millió magyar ember tekintette meg, ami önmagában még nem lenne probléma, hiszen Christoferre vagy Flour Tomira is sokan kattintottak, természetesen a legtöbben csak azért, hogy felvidítsák magukat, és azoknál a videóknál 1000 értékelés közül vagy minimum 900 negatív, ennél a Jolly-s videóknál viszont az 5000 értékelésből szinte mind pozitív, szinte végig zöld a csík a videó alatt és ez erősen megdöbbentett és elkeserített. Nem gondoltam volna, hogy ennyire nincs ízlése a magyarok nagy részének, hogy ennyire mélységesen balkáni a színvonal nálunk, ez mindent elárul arról, miért tartunk ott, akár gazdaságilag is, ahol. És azok a kommentek... nagyítóval kell keresni az olyan hozzászólást, amiben kevesebb, mint egy tucat nyelvtani hiba nincs. Nincs vessző, nincs pont, nincs agy! És az is szomorú, hogy például az LGT számít vagy tized annyian tekintették meg átlagosan. Nagy problémák vannak itt, és még nagyon messze vagyunk Európától.
2013. ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs. Az ilyen típusú zene ép ésszel élvezhetetlen, irritáló, zavaró, rossz.

(Van, aki szerint az is művészet, amikor a festő a vászonra keni a székletét, szerintem nem. Számomra az a művészet, ami gyönyörködtet, és nem csak akkor, ha már a fél szeszfőzdét lenyelted előzőleg.)

2013. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!