Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik azok a hibáid, amiktől...

Mik azok a hibáid, amiktől megszabadulnál, és mik azok a tulajdonságaid, amiket szeretsz magadban?

Figyelt kérdés
inkább belső tulajdonságokra gondolok, mint fizikaira
2009. aug. 30. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én hibának fogom fel azt is, hogy ha valami felizgat agyilag, pozitív akár negatív értelemben nagyon beszűkül körülöttem minden, és csak arra tudok koncentrálni. Amíg el nem múlik ez az izgalmi állapot ezen kattogok.

Jobb lenne inkább kinyílni, mint beszűkülni.

Más hibám, hát nemtom, elég határozott vagyok ebből adódik sok jó és rossz is, de inkább legyek határozott, szal ez sztem nem hiba.

A céljaimat keresztül viszem, most nem tudom ez baj-e vagy sem, de ezzel is úgy vagyok inkább legyen önmegvalósító mint ússzak az árral :) Pedig halacska vagyok :)

2009. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Döntésképtelenség, pénzszórás, akaraterő.

Hirtelen ez a 3 jutott eszembe. Akaraterőt fejleszteni, döntésképtelenséget és a pénzszórást "eldobni".

2009. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen dühkitörés,nagyképűség (egyre gyakrabban,)Pénzszórás valóban felesleges dolgokra,mondhatnám úgy is,hogy sza.rokra.
2009. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szeretem,hogy őszinte és spontán vagyok.


Szeretnék kitartóbb lenni és szeretnék jobban hinni önmagamban.

2009. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem szabadulnék meg a hibáimtól. :)

mindent szeretek magamban, a rossz tulajdonságokhoz is ragaszkodom, sőt.

2009. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha úgy érzem túl jó vagyok.Nem tudok sekit bántani(lelkileg) mindenkihez próbálok kedves lenni.Mindig segítek másoknak.Zárkózott vagyok és nagyon kritikus magamhoz és másokhoz is.De másoknak sose mondom meg mi a baj velük mert nem akarom őket megbántani.Magamat viszont erősen kritizálom.Elég érzkékeny vagyok hamar megbántódom.Viszont sokkal komolyabb és céltudatosabb vagyok mint a korombeliek.Nagyon jó az hogy én ,én vagyok és senki miatt nem változok meg csak ha én akarom
2009. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!