Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen drogos, alkoholos,...

Milyen drogos, alkoholos, cigis élményeitek vannak fiatalok? Mikor voltatok részegek először?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 21:16
1 2
 1/17 Joshy Ca$h ***** válasza:
Egyszer úgy berúgtam nem ismertem meg anyámat:)
2013. jan. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Legelőször húzóra ittam meg majdnem másfél liter bort, és olyan jó érzés volt egyszóval király. Aztán jött a másnap, na meg persze amikor lefekszek az ágyra és elkezd velem forogni.. fúú de szar.. 24/f ja ez már vagy jó 10 éve lehetett, de akkor is jó volt. Mondjuk azóta már számtalanszor berúgtam, meg szívtam meg ilyenek. :D
2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

drogos: hát... igazából annyi, hogy néha-néha eltűntetek pár szemet anyum nyugtatójából

cigis: heti 1-2szál

alkohol: nagyon ritkán iszok, egy évben kb. 3-4szer és akkor sem többet mint max 1 pohár bor... részeg még nem voltam

17L

2013. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Meg egyszer úgy beszívtam, hogy pont két ablak alatt álltam, és két különböző zene szolt és egynek hallottam őket a fejemben de olyan király zenét még sosem hallottam.. Persze ezt csak halucinálltam szerintem :D 24/f az elöző is én voltam
2013. jan. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pici koromtól fogva bagófüstben és piaszagban nőttem fel. Soha életemben nem próbáltam egyiket sem, a gondolatuktól is undorodom, de a gyerekkoromban szerzett tüdőbetegségemet ez már nem hozza helyre.
2013. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

17/L --> köszi. :D

24/F --> durvaaa xD

utolsó: elhiszem, általába igy van. sajnálom :/

2013. jan. 23. 16:14
 7/17 A kérdező kommentje:
ja és legelsőő az nagyon durva :DD
2013. jan. 23. 16:14
 8/17 anonim ***** válasza:

egyszer annyira leittam magam borral, h nem láttam az egeret a képernyőn. :D

aztán amikor lefeküdtem az ágyra elkezdett forogni körülöttem a világ, és elemnetem hányni.

ott volt a barátom is, reggel amikor felébredtünk, azt vettük észre, h a tükör össze volt törve.

azt egyikünk sem tudta,h ki tehette.


soha sem szerettem a bort, mostanára inkább bort nem is iszom már. nem cs azért mert n szeretem, hanem mert okádtam tőle.

2013. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
uhh :DD
2013. jan. 23. 17:39
 10/17 Joshy Ca$h ***** válasza:
100%

Igazából könyvet tudnék írni ilyen sztorikból. 27/F

Na elmesélek egy vicceset:

Az egyik haverommal lementünk a Tisza partra, ott ugye ilyen üdülő övezet van fa házakkal, kocsmák, disco-k, játékgépek, nyerőgépek, éttermek...szóval érdemes kipróbálni. Na most mi egész otthonosan mozgunk ezeken a helyeken:) Tudjátok rutin + az évek:) A lényeg a lényegbe nagyon-nagyon berúgtunk!! Hajnal 2 óra körül úgy döntöttünk menni kellene, mert holnap szombat akkor nagyobb buli van. Elindultunk hazafele, már a faházaknál jártunk mikor rám jött a vizelhetnék, elmentem a sötétbe valahova könnyíteni magamon. Mire előjövök a haverom már ott beszélget valakivel, ő ilyen barátkozós típus:) (nem meleg). Beszélgetünk-beszélgetünk mikor azt mondja a srác miért nem megyünk be a házba mit állunk itt kint?! Jó bemegyünk leülünk, mondom nem kellene inni valamit? (mintha nem azért indultunk volna hazafele mert már sok volt:) ). Jó a srác: Akkor hozzál valamit a hűtőből!! Kinyitom volt abba minden sör, whiskey, vodka... Mit igyunk? Vodka jó naranccsal? Jó!! Beszélgetünk tovább...szép lassan elfogyott a vodka, mire eszébe jut a srácnak neki menni kell mert a faházba hagyta a telefont és a barátnője már biztos aggódik!!! MIT CSINÁLSZ??? Hát azt mondja ilyen rinyálós most mit csináljak (mondja a csajra)! NEM,NEM,NEM HOVA MÉSZ? Haza! TE NEM ITT LAKSZ??? Nem azt mondja én csak meg kérdeztem minek állunk itt, miért nem megyünk be? JA AZ MÁS!!!! Azt mondanom sem kell milyen gyorsan léptünk le:DDD

2013. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!