Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti fogékonyak vagytok erre?

Ti fogékonyak vagytok erre?

Figyelt kérdés

Vannak ugye a kemény panellakó rapperek mint pl DSP CURTIS Dopeman(ő talán nem de velük egy szinten van) TIBBAH (ő a legrosszabb) BARBÁRFIVÉREK SISKAFINUCCSI

Nektek jó érzés hogy ezek a szellemileg prolik azt bömböltetik a fületekbe hogy ők a királyok levernek mindenkit leszarják a törvényt és hogy a drog menő?

Ha felmegyek a youtubera a klipjüknél alig van rossz szó, Még Dopeman megyünk lopni klipjén is csomóan lájkolták, és rengetegen megnézik a nagy genszter számait!

Ezt szereti Magyarország?



2013. jan. 24. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A példákban felhozottak közül belehallgattam már néhányba, de nem igazán tetszettek.

A rapet egyébként szeretem, de inkább a humorosabb fajtát, vagy filozofikusabbakat.

2013. jan. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom az ilyen zenét pedig lakótelepen nőttem fel :D
2013. jan. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy pár évig laktam panelban, igaz, a kulturáltabb fajtában. Ekkor is, előtte is, és utána is leginkább klasszikus zenét hallgattam és hallgatok (nem kizárólagosan).

Ahol mi laktunk panelban, ott a mi házunkban szerencsére nem laktak ilyenek, a lakótelep másik fele volt a zűrösebb, arra nem is nagyon jártam, inkább kerültem egy kicsit, sötétedés után mindig, de még nappal sem nagyon mentem arra.

Gondolom, azért kapnak ilyen sok lájkot ezek a klipek, mert ennek a zenestílusnak a kedvelői sokat nézik a Youtube-ot, és szeretnek lájkolgatni.

Magyarország szellemi színvonalától meg sajnos tényleg nem lehet hanyatt esni.

2013. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!