Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem az EU és USA...

Tudnátok nekem az EU és USA közti különbségeket és hasonlóságokat írni? Zöldkéz!

Figyelt kérdés
Lehet politikai, gazdasági és kulturális is, amilyet szeretnétek, nem tudtam, melyik a megfelelő kategória.

2013. jan. 26. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőben van U betű.

Kérem a zöld kezet!

2013. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Adtam. :D

Mélyebbre szántó gondolat? :)

Azokat hagyjuk, hogy ország-ország, jó? :)

2013. jan. 26. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az EU nem ország, hanem európai országok gazdasági és politikai közössége. Az USA meg tényleg egy ország.
2013. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hát az USA-ban más kultúrák, szokások, életszínvonalak vannak.

Valamelyikből jobb, v.melyikből rosszabb.

ZÖLD :)

2013. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kék. :)
2013. jan. 26. 22:31
 6/6 LACI115 ***** válasza:
Az USA-ban mindenki egy nyelvet beszél,mindenki ért mindenkit.Ugyanúgy vannak gazdag és szegény államok, mint az EU-ban északi és a déli államok. Az USA-ban kb.annyi embernek nincs tb.-je mint egész Mo.lakosága. Az USA egyes részein "kötelező"fegyvert tartani,mig az EU-ban ehhez képest elég kevés embernek van fegyvere. Az USA-ban vannak olyan városok ahol a piros lámpánál nem szabad megállni(csak lassitani és mikor zöldre vált akkor áthajtani)mert azon nyomban kirabolnak.Egy olasz bevándorló mondta:"1.Azt hallottam az USA-ról, hogy aranybol vannak kikövezve az útak 2.Mikor megérkeztem akkor láttam, hogy egyáltalán nincsenek kikővezve az útak 3.Velem akaják kikőveztetni az útakat." Nagy hasonlóság: kutya ugat, pénz beszél.
2013. jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!