Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen youtube-os csatornákról?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek a

"Minden cigány bűnöző" http://www.youtube.com/channel/UCT9hQPaoHmwZvvvNKXnLV4w?feat..

és "Mr.Moto - NAPALMOT A CIGÓKRA!"

http://www.youtube.com/user/MotoClubdothu/feed?filter=2

és ehhez hasonló nevű youtube-os csatornákról? Csak én tartom undorítónak, hogy néhány ember arra használja a youtubeot, hogy gyűlöletet keltsen egy egész rasszal szemben? Ami számomra még inkább idegesítő, hogy az összes olyan felhasználót tiltják, akik nem értenek azzal egyet, hogy ez bármi értelmeshez is vezet, és ezt szóvá teszik a videók alatt. (én is tisztában vagyok vele, hogy van probléma Mo-n és tapasztaltam is, de szerintem az ilyen fajta youtubeos dolgok csak rontanak a helyzeten.) Ti ezt hogy látjátok?



2013. jan. 27. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek úgyanígy látják. Aki meg egyetért vele, annak mondhatsz bármit, nem fog változni. Nem kell velük foglalkozni, szórakoztassák egymást az ilyen húgyagyúak. A szellemi szintjük mutatkozik csak meg belőle. Hánytatott gyerekkoruk lehetett.
2013. jan. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Hánytatott gyerekkoruk lehetett."


XD Na ezen besírtam. Hányatott esetleg...

2013. jan. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#3 Pont erről beszélek egyébként. Neked például mi bajod van a normális kulturált kisebbséghez tartozó emberekkel? Miért van az, hogy aki rasszista, azokat nem érdeklik érvek, sem semmilyen megoldási lehetőség, egész egyszerűen csak a gyűlölködés. Komolyan azt hiszitek, hogy ha azt hangoztatják, hogy "dögöljön meg az összes", akkor az bármi pozitív eredményre vezet? Szerintem ez logikátlan, és ti is pontosan tudjátok azt, hogy ez sehova sem vezet, ezért nem viselitek el, ha az ember értelmesen próbálja kifejteni az ellenvéleményét ezzel szemben.
2013. jan. 27. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!